Sağlık-Der Konya

Konya İl Sağlık Müdürlüğü Ziyareti

Derneğimizden Haberler

Konya İl Sağlık Müdürlüğü Ziyareti

Konya Şubemiz yönetim kurulu üyeleri,  İl Sağlık Müdürü Yrd.Doç.Dr. Hasan Küçükkendirci’yi makamında ziyaret etti. 

Ziyarette; Birçok ilde temsilcilikleri bulunan Sağlık-Der’ in 1991 yılında Ankara da, Dr. A.Fevzi İnceöz ve arkadaşları tarafından kurulduğunu belirten Şube Başkanı Mustafa ŞİMŞEK, derneğin 2014 yılı itibari ile şubeleşme çabalarına hız verdiğini ve yeni kurulan Sağlık-Der Konya Şubesi yönetim kurulunun Yusuf Alagöz, Dr Murat Ali Çiçekler, Feyyaz Yıldız ve Hülya Keser’ den oluşturulduğunu söyledi. 

Başkan Şimşek, Sağlık-DER Konya Şubesinin önümüzdeki süreçte özellikle sağlık ve çevre alanlarında yapacakları projeler ile kendinden söz ettireceğini ‘Yeni Türkiye’ vizyonuna katkı sağlamayı düşündüklerini, kamu bürokrasisi ve sendikalardan sonra olaylara hakkaniyet ölçüsünde bakacak üçüncü bir göze ihtiyaç olduğunu ifade etti.

Sağlık-Der Konya Şubesi yönetim kurulu üyelerinin ziyaretlerinden memnuniyet duyduğunu belirten İl Sağlık Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hasan Küçükkendirci ise, sağlık alanında yapılacak projelerde STK ‘ların öneminin büyük olduğunu ve bu bağlamda Sağlık-Der’in yapacağı projelere İl Sağlık Müdürlüğü olarak gereken katkıyı verebileceklerini söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet