Sağlık-Der Konya

Kültürümüz Fotoğraf Karesinde

Derneğimizden Haberler

Kültürümüz Fotoğraf Karesinde

KÜLTÜRÜMÜZ FOTOĞRAF KARESİNDE

Sağlık-Der Konya Şubesi üyeleri aileleri ile birlikte, Kültür Bakanlığı destekli ‘2016 Dünya İslam Ülkeleri Turizm Başkenti Konya’nın Büyükşehir Yasasıyla İl Sınırları İçerisine Giren İlçe  Ve Beldelerdeki Yerel Kültürel  Ve Turistik Alanlarının Tanıtılması Etkinliği’ projesi kapsamında,  Karapınar, Ereğli ve Halkapınar’ a fotoğraf gezisi düzenledi.

Gezide, Karapınar Sultan Selim Külliyesi, Meke Gölü, Acı Göl, Ereğli Ulu Camii, Halkapınar ve İvriz bölgesi gezildi. Etkinliğe fotoğraf sanatçıları eşlik etti.

Gezilen bölgelerin katılımcılar tarafından çok sayıda fotoğrafı çekildi. Proje kapsamında çekilen amatör fotoğraflardan 4-5 Haziran da sergi açılması planlanıyor.

Sağlık-Der Konya Şube Başkanı Mustafa Şimşek, ulaşım ve rehber desteği veren Konya Büyükşehir Belediyesine, ikram ve ev sahipliği dolayısı ile Halkapınar Belediyesine teşekkür etti.  Yerel kültürel varlıklarımızın farkındalığının artırılmasını ve Konya turizmine katkı sağlamayı amaçladıklarını belirten bir konuşma yaptı.

Halkapınar Belediye Başkanı Fahri Vardar ise bölgelerinde eşsiz tarihi ve doğal güzelliklerin bulunduğunu, teleferik projelerinin olduğunu söyledi.  Gezi ekibiyle birlikte Say Tepesine çıkarak yapılan hizmetleri yerinde anlattı.

 

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet