Sağlık-Der Konya

Genel Başkan Yardımcılarımız ilimizdeydi.

Derneğimizden Haberler

Genel Başkan Yardımcılarımız ilimizdeydi.

Sağlık-Der Genel Sekreteri Ahmet Tepe ve Genel Başkan Yardımcısı ve Halk Sağlığı Kurumu Çevre Sağlığı Daire Başkanı Hüseyin İlter ile mesai sonrasında, görevli olarak geldikleri ilimizden ayrılmadan önce, derneğimiz faaliyetlerini kısaca değerlendirme imkânı bulduk.

Sağlık-Der Genel Merkezimizin uluslarası projesi, 4-6 Kasım 2016 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek olan,  Dünya Müslüman Sağlık Toplulukları Kongresi çalışmaları hakkında bilginin de verildiği görüşmede, genel merkez yöneticilerimizi 14 Mayıs 2016 tarihinde yapılacak şube ofisimizin açılışına davet ettik.

Konya Şubemizin faaliyetleri hakkında övgü ile bahseden genel merkez yöneticilerimizi, Akyokuşta bir çay molası süresi sonrasında,  Isparta’da ki görevleri için uğurladık.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet