Sağlık-Der Konya

Genel Başkan Kasım Sezen ve Kurum Başkanı Özkan Ünal'a ziyaret

Derneğimizden Haberler

Genel Başkan Kasım Sezen ve Kurum Başkanı Özkan Ünal'a ziyaret

Konya Sağlık-Der Şube Başkanı Mustafa Şimşek ve Başkan Yardımcısı Eyüp Al,  derneğin faaliyetleri ve  yürüttüğü projeler hakkında bilgilendirme yapmak üzere Başkent Ankara’da bir takım ziyaretlerde bulundu.

İlk olarak Konya Şubesinin faaliyetleri ve projeleri, Sağlık-Der Genel Başkanı Uzm Dr Kasım Sezen ile istişare edildi.

Daha sonra Genel Başkan Kasım Sezen ve Konya Sağlık-Der ekibi İlaç Eczacılık Kurum Başkanı Prof Dr Özkan Ünal’ı makamında ziyaret etti. Projeler hakkında Kurum Başkanı Prof Özkan Ünal’ın görüşleri alındı. Başkan Ünal yapılacak çalışmalar hakkında tavsiyelerde bulundu.

Prof Dr Özkan Ünal kimdir?

Prof. Dr. Özkan Ünal 1966 yılında Sivas Zara’da dünyaya geldi. 1989 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. Kastamonu- İnebolu'da mecburi hizmet kapsamında 14 ay sağlık ocağında hizmet verdi. 1991–1994 yılları arasında Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi, Radyoloji Anabilim Dalında Radyoloji ihtisası yaptı. Kayseri ve Gaziantep'te Uzman Doktor olarak çalıştı.1997 yılında Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyoloji Anabilim Dalı'nda Yardımcı Doçent olarak göreve başladı. Kasım 1999-Şubat 2000 tarihleri arasında University of Washington'da Nöroradyoloji alanında çalıştı. Vatani görevini Adana Asker Hastanesinde tamamlayan Prof. Dr. Özkan Ünal, 2002 yılında Doçent, 2008 yılında Profesör oldu. 2004 ve 2012 yılları arasında Van-Muş- Bitlis-Ağrı-Hakkâri Tabip Odası yönetim kurulu üyeliği ve başkanlığı yapan Ünal,2009-2010 yıllarında Akademisyenler Derneği yönetim kurulu başkanlığı yaptı. Prof. Dr. Özkan Ünal 2006-2010 yılları arasında Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesi, Radyoloji Anabilim Dalı Başkanlığı, 2010-2012 yıllarında Tıp Fakültesi yönetim kurulu üyeliği görevini yürüttü. Kasım 2012-Şubat 2013 arasında Hacettepe Tıp Fakültesi Radyoloji AD’ nda görevlendirilen Ünal, kurumumuz başkanlığı görevinden önce 2012 yılından itibaren Yıldırım Bayezid Üniversitesi Ankara Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi Radyoloji kliniğinde görev yapıyordu. İyi derecede İngilizce bilen Prof. Dr. Ünal şu ana kadar, uluslararası dergilerde yayınlanmış 64 makale ve uluslararası kongrelerde 33 bildiri sahibidir. Ulusal dergilerde ve kongrelerde birçok makale ve bildirisi vardır. Prof. Dr. Özkan Ünal evli ve 2 çocuk babasıdır. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Sağlık-Der Dişpoint İle İndirim Sözleşmesi İmzaladı

Sağlık-Der üyeleri ve birinci derece yakınları ağız ve diş sağlığı hizmetlerinden, Dişpoint Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden indirimli olarak istifade edecek.

DEVAMI

Fransız Mallarını Boykot Ediyoruz

Sağlık-Der Konya Şubesi yönetim kurulumuz, her bir üyemiz veya gönüllümüz olarak Fransız mallarını boykot ediyoruz.

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet