Sağlık-Der Konya

Sağlık-Der Genel Merkezi İftarı

Derneğimizden Haberler

Sağlık-Der Genel Merkezi İftarı

Sağlık-Der Genel Merkezi 21.06.2016 Salı akşamı Ankara İller Bankası Macunköy Tesislerinde iftar programı düzenledi.Programa SGK Kurum Başkan ve Yardımcıları, Sağlık Bakanlığı Bürokratları, Sivil Toplum Temsilcileri, Sağlık-Der Şube Başkanları katıldılar. 

Kuran*ı Kerim tilaveti ile başlayan program, iftar sonrası Sağlık-Der Genel Başkanı Uzm Dr Kasım Sezen ve Sosyal Güvenlik Kurum Başkanı Dr Mehmet Selim Bağlı konuşma yaptılar. 
 
Ebe ve Hemşireler Derneği Genel Başkanı Kadriye Gülseren ve Muhdedir Caner ile Ehemder ve Sağlık-Der Konya Şubesi ile koordineli çalışmalar yapılması konusunda istişare de bulunuldu.
 
Proğrama Sağlık-Der Konya Şubesini temsilen Şube Başkanı Mustafa Şimşek katıldı.
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet