Sağlık-Der Konya

Gazilerimiz Ziyaret Edildi.

Derneğimizden Haberler

Gazilerimiz Ziyaret Edildi.

Sağlık-Der 15 Temmuz darbe girişimi esnasında yaralanan gazilerimizi hastanede ziyaret etti.

Genel Başkanımız Uzm Dr Kasım Sezen’in başkanlığındaki ekip Ankara’da, Sağlık-Der İstanbul Şube Başkanımız Musa Akan’ın başkanlığındaki ekip İstanbul’da, hastanede yatmakta olan gazilerimizi ziyaret etti.  

Ankara’da ki ziyarete, Yeni Mahalle Eğitim Araştırma Hastane Yöneticisi Prof Dr Doğan Ünal’da eşlik etti.

Gazilerimiz ziyaret dolayısı ile memnuniyetlerini iletirken, o gecede yaşananlara ve yaralanmaya dair anlattıkları, duygusal anların yaşanmasına sebep oldu.

Gazilerimizden biri; arkadaşları ile birlikte Genel Kurmaya tuvalet penceresinden girmiş, oradan 2. Kattaki komutan denen darbeci alçağın odasına girmişler. Darbeci, oda daki 2 arkadaşına şehadet getirin demiş, şahadetin akabinde, gözlerini kırpmadan onları vurmuş, bu gazimize de pencereye çık şahadet getir demiş. Gazimiz beni Müslümanlıkla mı imtihan ediyorsun demiş, onu da karnından iki mermiyle vurmuş, gazimiz pencereden aşağı 2. kattan düşmüş, kolları ve bacakları kırılmış, yok ol buradan 5 dakika içinde terk etmezsen öldüreceğiz demişler, sünerek bahçeden yola atmış kendini.

Bütün gazilerimiz gibi o da, bu gün olsa gözümü kırpmadan yine yaparım diyor.

Başkanlarımız, gazilerimize Türkiye’nin her bir ilinden  Sağlık-Der mensuplarının minnet ve şükranlarımızı sundu, geçmiş olsun dileklerini iletti, Kuranı Kerim ve bayrak hediye etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Sağlık-Der Dişpoint İle İndirim Sözleşmesi İmzaladı

Sağlık-Der üyeleri ve birinci derece yakınları ağız ve diş sağlığı hizmetlerinden, Dişpoint Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden indirimli olarak istifade edecek.

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet