Sağlık-Der Konya

Gazilerimiz Ziyaret Edildi.

Derneğimizden Haberler

Gazilerimiz Ziyaret Edildi.

Sağlık-Der 15 Temmuz darbe girişimi esnasında yaralanan gazilerimizi hastanede ziyaret etti.

Genel Başkanımız Uzm Dr Kasım Sezen’in başkanlığındaki ekip Ankara’da, Sağlık-Der İstanbul Şube Başkanımız Musa Akan’ın başkanlığındaki ekip İstanbul’da, hastanede yatmakta olan gazilerimizi ziyaret etti.  

Ankara’da ki ziyarete, Yeni Mahalle Eğitim Araştırma Hastane Yöneticisi Prof Dr Doğan Ünal’da eşlik etti.

Gazilerimiz ziyaret dolayısı ile memnuniyetlerini iletirken, o gecede yaşananlara ve yaralanmaya dair anlattıkları, duygusal anların yaşanmasına sebep oldu.

Gazilerimizden biri; arkadaşları ile birlikte Genel Kurmaya tuvalet penceresinden girmiş, oradan 2. Kattaki komutan denen darbeci alçağın odasına girmişler. Darbeci, oda daki 2 arkadaşına şehadet getirin demiş, şahadetin akabinde, gözlerini kırpmadan onları vurmuş, bu gazimize de pencereye çık şahadet getir demiş. Gazimiz beni Müslümanlıkla mı imtihan ediyorsun demiş, onu da karnından iki mermiyle vurmuş, gazimiz pencereden aşağı 2. kattan düşmüş, kolları ve bacakları kırılmış, yok ol buradan 5 dakika içinde terk etmezsen öldüreceğiz demişler, sünerek bahçeden yola atmış kendini.

Bütün gazilerimiz gibi o da, bu gün olsa gözümü kırpmadan yine yaparım diyor.

Başkanlarımız, gazilerimize Türkiye’nin her bir ilinden  Sağlık-Der mensuplarının minnet ve şükranlarımızı sundu, geçmiş olsun dileklerini iletti, Kuranı Kerim ve bayrak hediye etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Dr Mehmet Kendir, Sınav Kaygısı Kalıcı Olmasın.

Sağlık-Der Konya İl Başkan Yardımcısı Dr Mehmet KENDİR, toplum olarak Covid-19 ve etkileri üzerine odaklandığımız şu günlerde, Liselere Giriş Sınavı ve Üniversitelere Giriş Sınav tarihlerinin yaklaşması dolayısıyla gereğinden fazla kaygının kalıcı etkiler bırakabileceğini hatırlattı. Dr Kendir, sınava girecek gençler ve velileri için önerilerde bulundu.

DEVAMI

Hemşireler COVİD-19 Mücadelesinde En Ön Safta Yer Aldı

Sağlık-Der Konya Şubesi Denetim Kurulu Üyesi Hemşire Çiğdem Çelik Uysal 12 Mayıs Hemşireler Günü dolayısıyla basın açıklaması yayınladı.

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet