Sağlık-Der Konya

Bana Şehadeti, Bana Çanakkale'yi Anlat

Derneğimizden Haberler

Bana Şehadeti, Bana Çanakkale'yi Anlat

Sağlık-Der Konya Şubesinin organize ettiği Prof Dr Caner Arabacı 'Bana Şehadeti, Bana Çanakkale'yi Anlat' konferansı 13.08.2016 Cumartesi günü saat: 16.30 da il halk kütüphanesinde gerçekleştirilecek.

Sağlık-Der Konya Şubesinin  üçüncü Kültür ve Turizm Bakanlığı desteğine sunduğu, İnacımızda ve Kültürümüzde Şehitlik projesi kapsamında planlanan,Bana Şehadeti, Bana Çanakkale'yi Anlat konferans Ramazan ayı içerisinde projelendirilmişti.

Son dönemde yaşanan darbe girişimine karşı milletimzin gösterdiği kahramanlık ve bu esnada şehitlerimiz ve gazilerimizin olması konferansı daha anlamlı kıldı.

Sağlık-Der Konya Şube Başkanı Mustafa Şimşek, tüm halkımızı  'Bana Şehadeti, Bana Çanakkale'yi Anlat' konferansına davet etti.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet