Sağlık-Der Konya

Derbent Entegre Sağlık Merkezi'ne Kavuştu

Güncel Haberler

Derbent Entegre Sağlık Merkezi'ne Kavuştu

Derbent Entegre Sağlık Merkezi  16.10.2015 tarihinde düzenlenen törenle hizmete açıldı. Törene Konya Vali Yardımcısı Sayın Mehmet ÜNAL, Konya Milletvekilimiz Sayın Mustafa BALOĞLU, Derbent Kaymakamı Sayın Arif OLTULU, Hüyük Kaymakamı  Sayın Bayram TÜRKER, Derbent Belediye Başkanı Sayın Hamdi ACAR, Konya İl Sağlık Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hasan KÜÇÜKKENDİRCİ, Konya Halk Sağlığı Müdürü Dr. Hasan ÖZNAVRUZ, Konya İli  Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Gökhan DARILMAZ, Halk Sağlığı Müdürlüğü Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, Derbent’ te görev yapan daire amirleri ve Derbent halkı katıldı.

Açılışta konuşma yapan Konya Halk Sağlığı Müdürü Dr. Hasan ÖZNAVRUZ;  Derbent’ te ikamet eden vatandaşlarımız daha önce mesai saatleri dışında rahatsızlandığında  Konya’ ya gelmek zorunda kalıyorlardı. Vatandaşlarımız Entegre Sağlık Merkezinin açılmasıyla mesai saatlerinden sonra da  Acil Hizmeti  verilebilen bir Sağlık Merkezine kavuşmuş oldu. Konya’ nın sağlığından sorumlu olan  İl Sağlık Müdürlüğü, Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği  ile el ele, ortak bir şekilde çalışarak halkımızın hak ettiği Sağlık Hizmetini en iyi şekilde sunmaya devam edeceklerini belirtti.

Konya İl Sağlık Müdürü Yrd.Doç.Dr. Hasan KÜÇÜKKENDİRCİ, Derbent Kaymakamı Sayın Arif OLTULU, Derbent Belediye Başkanı  Hamdi ACAR, Konya Milletvekilimiz Sayın Mustafa BALOĞLU’ nun konuşmalarının ardından Derbent Entegre Sağlık Merkezi dualarla hizmete açıldı.  Tören Konya Büyükşehir Belediyesi Mehter Takımının gösterisi ile son buldu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Sağlık Bakanlığı 4/D İşçi Tayinlerinde Son Hafta

Sağlık Bakanlığına bağlı sağlık tesislerinde görev yapan 4/d li işçi kadrosunda görev yapan personellerin tayin talepleri için son haftaya girildi.

DEVAMI

Toplu Ulaşımdan Ücretsiz Yararlanma Süresi Uzatıldı

Sağlık çalışanlarının bugün sona eren toplu taşımadan ücretsiz yararlanma ve kamuya ait sosyal tesisleri ücretsiz kullanma hakkı, Resmi Gazete'de yayınlanan Cumhurbaşkanı Kararı ile 30 Haziran 2021 tarihine kadar uzatıldı.

DEVAMI

.
19 Eylül 2019

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet