Sağlık-Der Konya

Serkan Yorgancılar Derneğimizi Ziyaret Etti.

Derneğimizden Haberler

Serkan Yorgancılar Derneğimizi Ziyaret Etti.

Yazar Serkan Yorgancılar derneğimizi ziyaret etti. Ankara 2 Nolu Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği Etlik Zübeyde Hanım Kadın Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi İdari ve Mali Hizmetler Müdürü ve aynı zamanda Milli Görüş(1969-1980), Akıncılar İslamcı Gençliğin Yazılmamış Öyküsü, Türkçülükten İslamcılığa Türk Talebe Birliği, Cumhuriyet İslamcılığının Seyri İslamcılık Yazıları kitaplarının yazarı, değerli arkadaşımız Serkan Yorgancılar derneğimizi ziyaret etti.

Sağlık-Der Konya Şube Başkanı Mustafa Şimşek'in derneğin faaliyetleri hakkında Serkan Yorgancılar’ı bilgilendirdiği ziyarette günümüzde sivil toplumculuk üzerine hoş bir sohbet gerçekleşti.

Mustafa Şimşek günün anısına Sağlık-Der Konya Şubesinin ‘Neyimiz Var’ fotoğraf sergisinde sergilenmiş olan, Serkan Öztürk’ün Nasrettin Hoca konulu tablosunu hediye etti.

 

 

 

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Dr Mehmet Kendir, Sınav Kaygısı Kalıcı Olmasın.

Sağlık-Der Konya İl Başkan Yardımcısı Dr Mehmet KENDİR, toplum olarak Covid-19 ve etkileri üzerine odaklandığımız şu günlerde, Liselere Giriş Sınavı ve Üniversitelere Giriş Sınav tarihlerinin yaklaşması dolayısıyla gereğinden fazla kaygının kalıcı etkiler bırakabileceğini hatırlattı. Dr Kendir, sınava girecek gençler ve velileri için önerilerde bulundu.

DEVAMI

Hemşireler COVİD-19 Mücadelesinde En Ön Safta Yer Aldı

Sağlık-Der Konya Şubesi Denetim Kurulu Üyesi Hemşire Çiğdem Çelik Uysal 12 Mayıs Hemşireler Günü dolayısıyla basın açıklaması yayınladı.

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet