Sağlık-Der Konya

Başkanlar Kurulu Toplantısı

Derneğimizden Haberler

Başkanlar Kurulu Toplantısı

Sağlık-Der Genel Merkezinin organizasyonunda, Maltepe FTR Nurettin Sezen salonunda, Sağlık-Der  Bölge ve İl Başkanı, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Temsilcilerin katıldığı, başkanlar toplantısı yapıldı.

Toplantıda Dünya Müslüman Sağlık Kuruluşları Kongre çalışmaları, teşkilat çalışmaları, kaplıca çalıştayı, Paramedikal Dergisi konuları istişare edildi. Hicri yılbaşı kutlama programı ve Teknoloji Bağımlılığı sunumu gerçekleşti.

Bölge Başkanlığı ve İl Başkanlıklarına Yetki Balgeleri verildi. Bu bağlamda Sağlık-Der Konya Şubesi olarak, Konya, Antalya, Karaman, Aksaray, Isparta ve Burdur bölgesi yetki belgesini, Şube Başkanı Mustafa Şimşek, Genel Başkan Uzm Dr Kasım Sezen'in elinden aldı.

15 Temmuz darbe girişiminde ateş altında kalan bölgeler, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi, Millet Camii ve Hacı Bayram gezisi düzenlendi. 

Sağlık-Der Genel Merkezi ve taşra teşkilatı üzerinde çalışılacak projeler konusunda istişarelerde bulunuldu. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet