Sağlık-Der Konya

Konsiad'ı Ziyaret Ettik.

Derneğimizden Haberler

Konsiad'ı Ziyaret Ettik.

Sağlık-Der Konya Şubesi Başkan Mustafa Şimşek, yönetim kurulu üyeleri Serkan Öztürk ve Hülya Keser ile birlikte, KONSİAD (Konyalı İş Adamları Derneği) Konya Şubesini ziyaret etti 

Ziyarette; Şube Başkanları Hasan Hüseyin Aydın ve Mustafa Şimşek, Konsiad ve Sağlık-Der Konya Şubeleri, Konya'da hizmet eden iki sivil toplum kuruluşu olarak, faaliyet ve projelerde beraber çalışılacak alanların üzerinde durdu. İş birliğinin önemine vurgu yapılarak, fikir paylaşımı yapıldı.

Sağlık-Der Konya Şube Başkanı Mustafa Şimşek, ev sahipliği dolayısı ile Konsiad Şube Başkanı Hasan Hüseyin Aydin Başkana, misafirperverlikleri, proje ve fikir paylaşımları dolayısı ile teşekkür etti.

Sağlık-Der Konya Şubesi Mustafa Şimşek, Başkan Hasan Hüseyin Aydın'a Sağlık-Der Neyimiz Var Fotoğraf Sergisinden Tınaztepe Mağara girişinden çekilmiş fotoğraf hediye etti.

Konsiad Şube Bşakanı Hasan Hüseyin Aydın ise Başkan Şimşek'e geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdikleri 'Bir 15 TEMMUZ yaşandı LAKİN' konferansına katılım plaketi verdi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Sağlık-Der Dişpoint İle İndirim Sözleşmesi İmzaladı

Sağlık-Der üyeleri ve birinci derece yakınları ağız ve diş sağlığı hizmetlerinden, Dişpoint Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden indirimli olarak istifade edecek.

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet