Sağlık-Der Konya

Konsiad'ı Ziyaret Ettik.

Derneğimizden Haberler

Konsiad'ı Ziyaret Ettik.

Sağlık-Der Konya Şubesi Başkan Mustafa Şimşek, yönetim kurulu üyeleri Serkan Öztürk ve Hülya Keser ile birlikte, KONSİAD (Konyalı İş Adamları Derneği) Konya Şubesini ziyaret etti 

Ziyarette; Şube Başkanları Hasan Hüseyin Aydın ve Mustafa Şimşek, Konsiad ve Sağlık-Der Konya Şubeleri, Konya'da hizmet eden iki sivil toplum kuruluşu olarak, faaliyet ve projelerde beraber çalışılacak alanların üzerinde durdu. İş birliğinin önemine vurgu yapılarak, fikir paylaşımı yapıldı.

Sağlık-Der Konya Şube Başkanı Mustafa Şimşek, ev sahipliği dolayısı ile Konsiad Şube Başkanı Hasan Hüseyin Aydin Başkana, misafirperverlikleri, proje ve fikir paylaşımları dolayısı ile teşekkür etti.

Sağlık-Der Konya Şubesi Mustafa Şimşek, Başkan Hasan Hüseyin Aydın'a Sağlık-Der Neyimiz Var Fotoğraf Sergisinden Tınaztepe Mağara girişinden çekilmiş fotoğraf hediye etti.

Konsiad Şube Bşakanı Hasan Hüseyin Aydın ise Başkan Şimşek'e geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdikleri 'Bir 15 TEMMUZ yaşandı LAKİN' konferansına katılım plaketi verdi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Sağlık--Sen Konya Şubesine Derneğimizden Ziyaret

Sağlık-Der Konya Şubesi İl Başkan V. Dr Muhammet Sait Yalçın ve Yönetim Kurulu üyeleri geçtiğimiz günlerde 6. Olağan Kongre ile seçilen Sağlık-Sen Konya Şubesi Yönetimine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

DEVAMI

VEKİL EBE VE HEMŞİRELERE KADRO VERİLMELİ

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan SEVGİLİ; Sağlık sistemimizin en uç noktasında sağlık evlerinde çalışan vekil ebe ve hemşireler kadro istiyor.

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet