Sağlık-Der Konya

İL SAĞLIK MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİK

Derneğimizden Haberler

İL SAĞLIK MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİK

Sağlık-Der Konya Şubesi olarak İl Sağlık Müdürümüz Yard. Doç Dr Hasan Küçükkendirci’yi ziyaret ettik.

Sağlık-Der Konya Şube Başkanımız Mustafa Şimşek, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Serkan Öztürk, Eyüp Al, Hülya Keser, Dr M. Sait Yalçın ve üyemiz Cafer Al ile birlikte Konya il Sağlık Müdürümüz Yard. Doç Dr Hasan Küçükkendirci’yi makamında ziyaret ettik.

Şube Başkanımız Mustafa Şimşek Sağlık-Der Konya Şubesinin bir yıl zaman zarfında gerçekleştirdikleri faaliyetler, önümüzdeki süreçte yapacakları organizasyonlar, programlar, üzerinde çalıştıkları projeler, yayınlar, Sağlık-Der’ in Dünya Müslüman Sağlık Toplulukları Kongresi ve Kaplıca Çalıştayı hakkında İl Sağlık Müdürümüz  Küçükkendirci’yi bilgilendirdi.

Sağlık Müdürümüz Yard. Doç Dr Hasan Küçükkendirci ise ziyaret dolayısı ile memnuniyetini iletirken, Sağlık-Der’in çalışmalarını yakından takip ettiklerini, yapılacak projelerde gerekli desteği verebileceklerini ifade etti.

Sağlık-Der Şube Başkanımız Mustafa Şimşek, İl Sağlık Müdürümüz Yard. Doç Dr Hasan Küçükkendirci’ye ‘Neyimiz Var’ fotoğraf sergisinden, fotoğraf sanatçısı Ahmet Akkuş’a ait, Pirkondu Tepesinden Taşkent görünümlü tablo hediye etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet