Sağlık-Der Konya

Bölgemiz Aksaray Şubemize İlk Ziyaret

Derneğimizden Haberler

Bölgemiz Aksaray Şubemize İlk Ziyaret

Sağlık-Der Genel Merkezinin,1Ekim 2016 tarihinde Ankara’da gerçekleştirdiği şube başkanları toplantısında, Genel Başkan Uzm Dr Kasım Sezen’in elinden Aksaray, Antalya, Karaman, Isparta ve Burdur illeri  bölgesi yetkisi alan Sağlık-der Konya Şube Başkanı Mustafa Şimşek, yönetim kurulu üyeleri Dr Muhammet Sait Yalçın ve Eyüp Al ile birlikte Sağlık-Der Aksaray Şubesine ilk ziyaretini gerçekleştirdi.

Aksaray Sağlık-Der Şube Başkanı Sait Çelebi ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Şahin Koçak, Bekir Yiğit, İsmail Demirezen, Hikmet Taşkın ve Dr Yusuf Çetin ile birlikte, ilk olarak Başkan Mustafa Şimşek ve ekibini  Aksaray Sağlık Müdürlüğünde, karşıladıktan sonra Aksaray Şube ofisine geçildi.

Başkan Sait Çelebi Sağlık-Der Aksaray Şubesinin çalışmaları, şimdiye kadar gerçekleştirdikleri sosyo-kültürel faaliyetler hakkında ekibi bilgilendirdi. Ziyaret dolayısı ile memnuniyetlerini iletti.

Başkan Şimşek ise Aksaray Şubesinin çalışmalarını yakından görmek, yönetim kurulu üyelerini tanımak, bilgi ve tecrübelerinden istifade etmek üzere Aksaray Şubesi ziyaretini gerçekleştirdiklerini söyleyerek, şimdiye kadar Konya Şubesinin yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundu.

Ziyarette, Sağlık-Der Konya ve Aksaray Şubelerinin birlikte yapabilecekleri proje ve çalışmalar konusunda fikir alış verişi yapıldı.

Sağlık-Der Aksaray ve Konya Şube Yönetim Kurulu Üyeleri birlikte, Aksaray’ın manevi mimarlarından Somuncu Baba'nın Türbesini ziyaret ettiler.

Şimşek, Başkan Sait Çelebi ve yönetim kurulu üyelerine gösterdikleri ilgi, alaka ve misafirperverlik dolayısıyla teşekkür etti.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Sağlık-Der Dişpoint İle İndirim Sözleşmesi İmzaladı

Sağlık-Der üyeleri ve birinci derece yakınları ağız ve diş sağlığı hizmetlerinden, Dişpoint Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden indirimli olarak istifade edecek.

DEVAMI

Fransız Mallarını Boykot Ediyoruz

Sağlık-Der Konya Şubesi yönetim kurulumuz, her bir üyemiz veya gönüllümüz olarak Fransız mallarını boykot ediyoruz.

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet