Sağlık-Der Konya

Sağlık-Der'den Aksaray Genel Sekreterine Ziyaret

Derneğimizden Haberler

Sağlık-Der'den Aksaray Genel Sekreterine Ziyaret

Sağlık-Der Genel Merkezi tarafından geçtiğiz günlerde Aksaray, Antalya, Karaman, Isparta ve Burdur illerinden oluşan Konya Bölge Sorumlusu olarak görevlendirilen,  Konya Şube Başkanı Mustafa Şimşek, Yönetim Kurulu Üyeleri Dr Muhammet Sait Yalçın ve Eyüp Al ile birlikte bölge çalışmaları kapsamında, Aksaray Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Op. Dr Himmet Durgut ve Mali Hizmetler Başkanı Ümit Korkmaz’ı makamında ziyaret etti.

Aksaray Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Op. Dr Himmet Durgut; Sağlık-Der derneğini öğrencilik döneminden bildiğini, çalışmalarını yakından takip ettiğini, derneğin faaliyetlerinin, yeniden ivme kazanmasından mutluluk duyduğunu, ziyaret dolayısı ile memnuniyetini dile getirdi.

Aksaray Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği Mali Hizmetler Başkanı Ümit Korkmaz, Başkan Mustafa Şimşek’i geçmişteki sivil toplum kuruluşlarındaki çalışmalarından tanıdığını, Sağlık-Der derneğinin yeni dönemde yapılacak hizmetlerinde ellerinden gelen desteği vereceklerini ifade etti.

Sağlık-Der Bölge/Şube Başkanı Mustafa Şimşek ise Sağlık-Der Genel Merkezi tarafından 2-4 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Dünya Müslüman Sağlık Toplulukları Kongresi ve derneğin projeleri bilgi verdi.

Şimşek, Mevlana Celalettin Rumi’nin ‘aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguyu paylaşanlar anlaşır’ sözü gereğince, Sağlık-Der gönüllüleri ile buluşmanın mutluluğunu yaşadıklarını, yapılacak proje ve faaliyetlerde Aksaray Genel Sekreterliğinin işbirliği yapma konusundaki samimi destekleri için teşekkür etti.

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet