Sağlık-Der Konya

Sağlık-Der'den Aksaray Genel Sekreterine Ziyaret

Derneğimizden Haberler

Sağlık-Der'den Aksaray Genel Sekreterine Ziyaret

Sağlık-Der Genel Merkezi tarafından geçtiğiz günlerde Aksaray, Antalya, Karaman, Isparta ve Burdur illerinden oluşan Konya Bölge Sorumlusu olarak görevlendirilen,  Konya Şube Başkanı Mustafa Şimşek, Yönetim Kurulu Üyeleri Dr Muhammet Sait Yalçın ve Eyüp Al ile birlikte bölge çalışmaları kapsamında, Aksaray Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Op. Dr Himmet Durgut ve Mali Hizmetler Başkanı Ümit Korkmaz’ı makamında ziyaret etti.

Aksaray Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Op. Dr Himmet Durgut; Sağlık-Der derneğini öğrencilik döneminden bildiğini, çalışmalarını yakından takip ettiğini, derneğin faaliyetlerinin, yeniden ivme kazanmasından mutluluk duyduğunu, ziyaret dolayısı ile memnuniyetini dile getirdi.

Aksaray Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği Mali Hizmetler Başkanı Ümit Korkmaz, Başkan Mustafa Şimşek’i geçmişteki sivil toplum kuruluşlarındaki çalışmalarından tanıdığını, Sağlık-Der derneğinin yeni dönemde yapılacak hizmetlerinde ellerinden gelen desteği vereceklerini ifade etti.

Sağlık-Der Bölge/Şube Başkanı Mustafa Şimşek ise Sağlık-Der Genel Merkezi tarafından 2-4 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Dünya Müslüman Sağlık Toplulukları Kongresi ve derneğin projeleri bilgi verdi.

Şimşek, Mevlana Celalettin Rumi’nin ‘aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguyu paylaşanlar anlaşır’ sözü gereğince, Sağlık-Der gönüllüleri ile buluşmanın mutluluğunu yaşadıklarını, yapılacak proje ve faaliyetlerde Aksaray Genel Sekreterliğinin işbirliği yapma konusundaki samimi destekleri için teşekkür etti.

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Dr Mehmet Kendir, Sınav Kaygısı Kalıcı Olmasın.

Sağlık-Der Konya İl Başkan Yardımcısı Dr Mehmet KENDİR, toplum olarak Covid-19 ve etkileri üzerine odaklandığımız şu günlerde, Liselere Giriş Sınavı ve Üniversitelere Giriş Sınav tarihlerinin yaklaşması dolayısıyla gereğinden fazla kaygının kalıcı etkiler bırakabileceğini hatırlattı. Dr Kendir, sınava girecek gençler ve velileri için önerilerde bulundu.

DEVAMI

Hemşireler COVİD-19 Mücadelesinde En Ön Safta Yer Aldı

Sağlık-Der Konya Şubesi Denetim Kurulu Üyesi Hemşire Çiğdem Çelik Uysal 12 Mayıs Hemşireler Günü dolayısıyla basın açıklaması yayınladı.

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet