Sağlık-Der Konya

Sağlık-Der'den Halk Sağlığı'na ziyaret

Derneğimizden Haberler

Sağlık-Der'den Halk Sağlığı'na ziyaret

Sağlık-Der Konya Şube Başkanı Mustafa Şimşek ve yönetim kurulu üyeleri, Konya Halk Sağlığı Müdürü Dr. Hüsnü Murat Kaya’yı makamında ziyaret etti.

Dernek adına 3-9 Eylül Halk Sağlığı Haftasını kutlayan yönetim kurulu üyeleri derneğin hedefleri ve faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Başkan Şimşek, Sağlık-Der Konya Şubesinin önümüzdeki süreçte özellikle sağlık ve çevre alanlarında yapacakları projeler ile kendinden söz ettireceğini, ‘Yeni Türkiye’ vizyonuna katkı sağlamayı düşündüklerini, kamu bürokrasisi ve sendikalardan sonra olaylara hakkaniyet ölçüsünde bakacak üçüncü bir göze ihtiyaç olduğunu ifade etti.

Halk Sağlığı Müdürü Dr. Hüsnü Murat Kaya ise, proje tabanlı çalışmalarının bir farklılık olduğunu ve Halk Sağlığı Müdürlüğü olarak derneğe gerekli katkıyı vereceklerini belirtti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet