Sağlık-Der Konya

İklim Değişikliği Farkındalık Seminerine Katıldık

Derneğimizden Haberler

İklim Değişikliği Farkındalık Seminerine Katıldık

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Yıldırım Beyazıt Üniversinin İklim Değişikliği Farkındalık Geliştirme Projesi Kapsamında Konya Gherdan Otelde gerçekleştirilen seminere davet edildik.

Sağlık-Der Sağlık Mensupları DayanışmaToplum Sağlığı ve Çevre Derneği Konya Şubesini temsilen Şube Başkanı Mustafa Şimşek programa katıldı.

Program çerçevesinde İklim Değişikliği konusunda Konya Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere STK çalışmaları değerlendirildi. 

Prof Dr İrfan Gündüz'ün Kadim Şehirler adlı özel bir sunumununda bulunduğu program İklim Değişikliklerine karşı duyarlılığı geliştirmek için gerçekleştirildi.

Programın ikinci gününde ise İklim Değişikliği kapsamında Konya Büyükşehir Belediyesinin çalışmaları ve yakın zaman programları değerlendirilecek.

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Sağlık-Der Dişpoint İle İndirim Sözleşmesi İmzaladı

Sağlık-Der üyeleri ve birinci derece yakınları ağız ve diş sağlığı hizmetlerinden, Dişpoint Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden indirimli olarak istifade edecek.

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet