Sağlık-Der Konya

Konya Genel Sekreteri Prof Dr Mehmet Koç Oldu.

Güncel Haberler

Konya Genel Sekreteri Prof Dr Mehmet Koç Oldu.

Konya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine Konya Eğitim Araştırma Hastanesi Yöneticisi Prof Dr Mehmet Koç getirildi.

Sağlık-Der Konya Şubesi olarak, özellikle 15 Temmuz sonrası Fetö örgütüne ait hastaneler ve askeri hastanelerin devri çalışmaları ile dikkati çeken Prof Dr Mehmet Koç  hocamıza yeni görevinin hayırlı olmasını diliyoruz.

Ayrıca Isparta Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği görevine uzun süre Konya'da Göğüs Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapan, yakın tarihe kadar da Artvin Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri olarak  hizmet veren, Uzm Dr Kerim Yeşildağ getirildi.

Genel Sekreter Dr Kerim Yeşildağ' a Sağlık-Der Konya Şubesi olarak bölgemiz Isparta Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği görevinin hayırlı olmasını diliyoruz.

 

 

 

Kaynak:www.personelsaglik.net

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

mehmet KORKMAZ @KONYA NİHAYET KONYALI BİR GENEL SEKRETER İLE MÜŞERREF OLDU

27 Ekim 2016 11:50

Konyanın kültürel tarihi ve sosyolojik altyapısından bi haber bir genel sekreter yerine bu toprakların huyunu suyunu bilen bir Genel Sekreter ile tanıştı vatana millete hayırlı olur inşallah.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Sağlık Bakanlığı 4/D İşçi Tayinlerinde Son Hafta

Sağlık Bakanlığına bağlı sağlık tesislerinde görev yapan 4/d li işçi kadrosunda görev yapan personellerin tayin talepleri için son haftaya girildi.

DEVAMI

Toplu Ulaşımdan Ücretsiz Yararlanma Süresi Uzatıldı

Sağlık çalışanlarının bugün sona eren toplu taşımadan ücretsiz yararlanma ve kamuya ait sosyal tesisleri ücretsiz kullanma hakkı, Resmi Gazete'de yayınlanan Cumhurbaşkanı Kararı ile 30 Haziran 2021 tarihine kadar uzatıldı.

DEVAMI

.
19 Eylül 2019

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet