Sağlık-Der Konya

Konya Genel Sekreteri Prof Dr Mehmet Koç Oldu.

Güncel Haberler

Konya Genel Sekreteri Prof Dr Mehmet Koç Oldu.

Konya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine Konya Eğitim Araştırma Hastanesi Yöneticisi Prof Dr Mehmet Koç getirildi.

Sağlık-Der Konya Şubesi olarak, özellikle 15 Temmuz sonrası Fetö örgütüne ait hastaneler ve askeri hastanelerin devri çalışmaları ile dikkati çeken Prof Dr Mehmet Koç  hocamıza yeni görevinin hayırlı olmasını diliyoruz.

Ayrıca Isparta Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği görevine uzun süre Konya'da Göğüs Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapan, yakın tarihe kadar da Artvin Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri olarak  hizmet veren, Uzm Dr Kerim Yeşildağ getirildi.

Genel Sekreter Dr Kerim Yeşildağ' a Sağlık-Der Konya Şubesi olarak bölgemiz Isparta Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği görevinin hayırlı olmasını diliyoruz.

 

 

 

Kaynak:www.personelsaglik.net

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

mehmet KORKMAZ @KONYA NİHAYET KONYALI BİR GENEL SEKRETER İLE MÜŞERREF OLDU

27 Ekim 2016 11:50

Konyanın kültürel tarihi ve sosyolojik altyapısından bi haber bir genel sekreter yerine bu toprakların huyunu suyunu bilen bir Genel Sekreter ile tanıştı vatana millete hayırlı olur inşallah.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof Dr Metin Aksoy

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Konya Selçuk Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr Metin AKSOY atanmıştır. Tebrik ediyoruz. Allah utandırmasın. Prof Dr Mustafa Şahin hocamıza teşekkür ediyoruz.

DEVAMI

GİH Sınıfı Memurların Mağduriyeti

Genel idare hizmetler sınıfında görev yapan memur, veri hazırlama kontrol işletmeni, şoför vb. unvanlarında bulunan memurların eğitim durumları dikkate alınmamakta; yüksek okul mezunu, fakülte mezunu, yüksek lisans mezunlarına adeta? Eğitim cezası? Verilmektedir!

DEVAMI

.
19 Eylül 2019

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet