Sağlık-Der Konya

Sağlık-Der ve Ehemder Birlikte Proje Yapacak

Derneğimizden Haberler

Sağlık-Der ve Ehemder Birlikte Proje Yapacak

EHEMDER Ebeler ve Hemşireler Derneği Genel Başkanı, Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Daire Başkanı  Kadriye Gülseren ve dernek proje sorumlusu Muhdedir Caner geçtiğimiz günlerde Sağlık-Der Konya Şubesi ile imzalanan işbirliği protokolü çerçevesinde Sağlık-Der Konya Şubesini ziyaret etti.

Birlikten kuvvet doğar, felsefesi ile hareket eden Sağlık-Der Konya Şubesi ve Ehemder önümüzdeki günlerde hazırladıkları projede birlikte çalışmayı amaçlıyor.
Ziyarette birlikte gerçekleştirilmesi düşünülen  projelerin ayrıntıları değerlendirilirken, ilk projenin Ocak ayı içerisinde yapılması planlandı.
Sağlık-Der Konya Şube Başkanı ve bölge temsilcisi Mustafa Şimşek, ziyaret ve işbirliği dolayısı ile ziyaretçilere teşekkür etti.
Ehemder Genel Başkanı Kadriye Gülseren ise Sağlık-Der Konya Şubesinin ev sahipliği ve misafirperverliği dolayısı ile teşekkür etti.
Ziyarette, Sağlık-Der Konya Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri Serkan Öztürk, Eyüp Al, Hülya Keser'de eşlik ettiler.
 
Başkan Şimşek günün hatırasına Sağlık-Der Konya Şubesinin Kültür Bakanlığı destekli proje kapsamında 'Neyimiz Var' adlı fotoğraf sergisinde, sergilenen ve kendisi tarafından çekilen Tuz Gölü fotoğrafını hediye etti.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet