Sağlık-Der Konya

Sağlık-Der Beyşehir Devlet Hastanesinde

Derneğimizden Haberler

Sağlık-Der Beyşehir Devlet Hastanesinde

Sağlık-Der Konya Bölge/Şube Başkanı Mustafa Şimşek, Yönetim Kurulu Üyeleri Dr. Muhammet Sait Yalçın ve Eyüp Al ile birlikte, teşkilatlanma çalışmaları kapsamında Beyşehir Devlet Hastanesine ziyarette bulundu.

Beyşehir Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Sağlık-Der Üyeleri Dr. Mehmet Kendir ve İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı Mesut Can ziyaret edildi.

Başhekim Yardımcısı Dr. Mehmet Kendir Sağlık-Der’in çalışmalarını takip ettiklerini, derneğin bir üyesi olarak zaman zaman yapılan faaliyetlere eşlik etmek istediklerini ifade etti.

Hastane İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı ve Kurucaova Dernek Başkanı Mesut Can ise ‘Sağlık-Der’in proje ve faaliyetlerini izliyoruz,dostlarımızı yanımızda görmekten mutluluk duymaktayız’ dedi.

Hastane ziyaretinde karşılaşan Sağlık-Sen İlçe Başkanı Talip Akbulut ile Başkan Mustafa Şimşek çalışmalarda birbirlerine başarılar dilediler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Sağlık-Der Dişpoint İle İndirim Sözleşmesi İmzaladı

Sağlık-Der üyeleri ve birinci derece yakınları ağız ve diş sağlığı hizmetlerinden, Dişpoint Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden indirimli olarak istifade edecek.

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet