Sağlık-Der Konya

Op. Dr. Hayati Arık'tan Derneğimize Ziyaret

Derneğimizden Haberler

Op. Dr. Hayati Arık'tan  Derneğimize Ziyaret

Op. Dr. Hayati Arık’tan  Derneğimize Ziyaret

Konya Ak Parti Sağlıktan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Hayati Arık derneğimizi ziyaret etti.

Şube Başkanımız Mustafa Şimşek, Dr. Arık’a Sağlık-Der’in  1991 yılında Eski Başbakanlarımızdan Konya Milletvekili  Prof Dr Necmettin Erbakan’ın işaretleri doğrultusunda kurulduğunu, derneğin kuruluşundan günümüze kadar sağlık alanında çok sayıda çalışmaları bulunduğunu ifade etti.

Sağlık-Der’in düzenlediği uluslararası bir organizasyon olan, Dünya Müslüman Sağlık Toplulukları Kongresinden de bahseden Şimşek, bu günlerde her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyulduğunu, kardeşlik hukukukunun pekiştirilmesi gerektiğini söyledi.

15 Temmuz darbe girişiminin bu milletin birlik ve beraberlik duyguları ve bütünlüğüne yapılmış  bir ihanet olduğunu, Sağlık-Der’in de bu süreçte sağduyulu vatansever her bir sivil toplum kuruluşu gibi üzerine düşen duruşunu sergilediğini dile getirdi.

Sağlık-Der Konya Şubesinin yaklaşık birbuçuk yıllık süre zarfında yaptığı çalışmalarını da anlatan Başkan Şimşek, Op. Dr Hayati Arık’a nazik ziyaretleri dolayısı ile teşekkür etti.

Op Dr Hayati Arık ise Sağlık-Der’i tıp fakültesi yıllarından itibaren bildiklerini, doğru sağlık politikaları üretme konusunda sivil toplum kuruluşlarına olan ihtiyacına önemine vurgu yaptı.

Başkan Şimşek günün anısına Op. Dr. Hayati Arık’a günün anısına, Kültür Bakanlığı destekli, Sağlık-Der Konya Şubesi projesinde  Neyimiz Var sergisinde sergilenen fotoğraf hediye etti.

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Sağlık-Der Dişpoint İle İndirim Sözleşmesi İmzaladı

Sağlık-Der üyeleri ve birinci derece yakınları ağız ve diş sağlığı hizmetlerinden, Dişpoint Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden indirimli olarak istifade edecek.

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet