Sağlık-Der Konya

Genel Sekreter Prof. Dr. Mehmet Koç'a Ziyaret.

Derneğimizden Haberler

Genel Sekreter Prof. Dr. Mehmet Koç'a Ziyaret.

Sağlık-Der Konya Şubesi, Konya Kamu Hastaneleri Birliği Genel  Sekreterliğine atanan, Prof. Dr. Mehmet Koç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Sağlık-Der Konya Şube Başkanı Mustafa Şimşek ve Başkan Yardımcıları Eyüp Al, Hülya Keser ve Serkan Öztürk ziyarete katıldı.

Başkan Şimşek, Genel Sekreter Prof. Dr Mehmet Koç’a Sağlık-Der Genel Başkanı Uzm Dr Kasım Sezen’in selamlarını ileterek, derneğimizin geçtiğimiz günlerde İstanbul’da gerçekleştirdiği,  Dünya Müslüman Toplulukları Kongresini ve burada kurulan Dünya İslam Sağlık Birliğini anlattı.

Başkan Şimşek, Sağlık-Der Konya Şubesi olarak, şubenin kuruluşundan bugüne kadar yaptığı faaliyetler ve projeler hakkında Genel Sekreter Prof. Dr. Mehmet Koç’u kısaca bilgilendirdi.

Prof. Dr. Mehmet Koç’un daha önceki görevlerde olduğu gibi bu görevde de başarılı olacağından şüphe duymadıklarını dile getiren Şimşek, Genel Sekreter Koç’un  bu göreve getirilmesinden son derece memnuniyet duyduklarını belirtti.

Genel Sekreter Prof. Dr. Mehmet Koç ise, makamların gelip geçici olduğunu, amacın hayırlı hizmetlere vesile olmak olduğunu, hakkaniyet çerçevesinde herkesin hak ve hukukunu gözeterek çalışma yapmaya gayret göstereceklerini ve ziyaret dolayısı ile memnuniyetlerini ifade etti.

Günün anısına Sağlık-Der Konya Şubesi olarak Başkan Şimşek Prof. Dr. Mehmet Koç’a  ‘Neyimiz Var’ sergisinde sergilenen Beyşehir Gölünde Gün Batımı fotoğrafını hediye etti.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Fransız Mallarını Boykot Ediyoruz

Sağlık-Der Konya Şubesi yönetim kurulumuz, her bir üyemiz veya gönüllümüz olarak Fransız mallarını boykot ediyoruz.

DEVAMI

SAĞLIK ORDUSUNUN COVİD-19 İLE İMTİHANI

Bir motivasyon aracı olarak kullanılan ek ödemenin tavandan yapılması hemen hemen hiçbir sağlık çalışanını memnun etmemekte zaman zaman çalışma barışını bozmakta moral bozucu etki yapmaktadır.

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet