Sağlık-Der Konya

Tarımsal Araştırmalar Merkezi İl Müdürümüzü Ziyaret

Derneğimizden Haberler

Tarımsal Araştırmalar Merkezi  İl Müdürümüzü Ziyaret

Sağlık-Der Konya Şube Başkanımız Mustafa Şimşek, Konya Bahri Dağdaş Tarımsal Araştırmalar Merkezi İl Müdürümüz Sayın Dr Fatih Özdemir Beyi makamında ziyaret etti.

Sağlık-Der Konya Şube Başkanı Mustafa Şimşek, koruyucu sağlık hizmetleri ve  güvenli tarım uygulamalarının  birbiri ile irtibatının son derece önemli olduğunu, bu konunun ülkemizde üzerinde çalışılması gereken bakir alanlardan olduğunu, konu hakkında gerek araştırma merkezinde gerekse yurt dışı çalışmalarda başarılı çalışmaları bulunan Tarımsal Araştırmalar Merkezi İl Müdürü Dr Fatih Özdemir Bey'in  bilgi ve tecrübelerinden istifade etmek istediklerini ifade etti.

Konya Bahri Dağdaş Tarımsal Araştırmalar İl Müdürümüz Sayın Dr Fatih Özdemir ise, güvenli gıda uygulamalarından, tarımsal alanlara kadar bir çok konuda özgün çalışmalar yaptıklarını, Afrika'dan Singapur'a kadar birçok ülkede eğitim ve uygulama çalışması gerçekleştirdiklerini, kendi alanlarında  Sağlık-Der'in yapacağı çalışmalarda destek verebileceklerini söyledi. Ziyaret dolayısı Başkan Şimşek'e teşekkür etti.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Dr Mehmet Kendir, Sınav Kaygısı Kalıcı Olmasın.

Sağlık-Der Konya İl Başkan Yardımcısı Dr Mehmet KENDİR, toplum olarak Covid-19 ve etkileri üzerine odaklandığımız şu günlerde, Liselere Giriş Sınavı ve Üniversitelere Giriş Sınav tarihlerinin yaklaşması dolayısıyla gereğinden fazla kaygının kalıcı etkiler bırakabileceğini hatırlattı. Dr Kendir, sınava girecek gençler ve velileri için önerilerde bulundu.

DEVAMI

Hemşireler COVİD-19 Mücadelesinde En Ön Safta Yer Aldı

Sağlık-Der Konya Şubesi Denetim Kurulu Üyesi Hemşire Çiğdem Çelik Uysal 12 Mayıs Hemşireler Günü dolayısıyla basın açıklaması yayınladı.

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet