Sağlık-Der Konya

Tarımsal Araştırmalar Merkezi İl Müdürümüzü Ziyaret

Derneğimizden Haberler

Tarımsal Araştırmalar Merkezi  İl Müdürümüzü Ziyaret

Sağlık-Der Konya Şube Başkanımız Mustafa Şimşek, Konya Bahri Dağdaş Tarımsal Araştırmalar Merkezi İl Müdürümüz Sayın Dr Fatih Özdemir Beyi makamında ziyaret etti.

Sağlık-Der Konya Şube Başkanı Mustafa Şimşek, koruyucu sağlık hizmetleri ve  güvenli tarım uygulamalarının  birbiri ile irtibatının son derece önemli olduğunu, bu konunun ülkemizde üzerinde çalışılması gereken bakir alanlardan olduğunu, konu hakkında gerek araştırma merkezinde gerekse yurt dışı çalışmalarda başarılı çalışmaları bulunan Tarımsal Araştırmalar Merkezi İl Müdürü Dr Fatih Özdemir Bey'in  bilgi ve tecrübelerinden istifade etmek istediklerini ifade etti.

Konya Bahri Dağdaş Tarımsal Araştırmalar İl Müdürümüz Sayın Dr Fatih Özdemir ise, güvenli gıda uygulamalarından, tarımsal alanlara kadar bir çok konuda özgün çalışmalar yaptıklarını, Afrika'dan Singapur'a kadar birçok ülkede eğitim ve uygulama çalışması gerçekleştirdiklerini, kendi alanlarında  Sağlık-Der'in yapacağı çalışmalarda destek verebileceklerini söyledi. Ziyaret dolayısı Başkan Şimşek'e teşekkür etti.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet