Sağlık-Der Konya

Sağlık-Sen Derneğimizi Ziyaret Etti.

Derneğimizden Haberler

Sağlık-Sen Derneğimizi Ziyaret Etti.

Sağlık-Sen Konya Üniversite Şube Başkanı Mithat ŞAFAK, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Temsilcileri ile birlikte Sağlık-Der Konya Şubemizi ziyaret etti.

Ziyarette, Sağlık-Sen Konya Üniversite Şube Başkanı Mithat ŞAFAK, Sağlık-Der Konya Şubesini uzun süredir ziyaret etmek ve  hayırlı olsun dileklerini iletmek istediklerini, bugün bunu gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını, kendilerinin vefa duygusuna önem verdiklerini, aynı mecradan beslenen bu iki kardeş kurumun birbiri ile işbirlği içerisinde olmasının son derece önemli ve  anlamlı olduğunu ifade etti.

Sağlık-Der Konya Şube Başkanımız Mustafa Şimşek ise, ziyaret dolayısı ile memnuniyetlerini dile getirirken, şubelerinin kurulduğu günden bu güne kadar gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında bilgi verdi. Başkan Şimşek,15 Temmuz gecesinin  yaşattıklarından ders çıkartılması gerektiğini, birlik ve beraberlik ruhunun her daim diri tutulması gerektiğini,  bundan sonra yapacakları projelerde birlikte çalışabileceklerini dile getirdi.

Sağlık-Der Konya Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri Dr M Sait Yalçın, Hülya Keser, Eyüp Al ve Serkan Öztürk'ün de eşlik ettiği ziyarette. Sağlık-Sen Konya Üniversite Şube Başkanı Mithat ŞAFAK günün anısına , Başkan Şimşek'e  çini işlemeli tabak hediye etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Sağlık-Der Dişpoint İle İndirim Sözleşmesi İmzaladı

Sağlık-Der üyeleri ve birinci derece yakınları ağız ve diş sağlığı hizmetlerinden, Dişpoint Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden indirimli olarak istifade edecek.

DEVAMI

Fransız Mallarını Boykot Ediyoruz

Sağlık-Der Konya Şubesi yönetim kurulumuz, her bir üyemiz veya gönüllümüz olarak Fransız mallarını boykot ediyoruz.

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet