Sağlık-Der Konya

Konya İl Emniyet Müdürümüz Yaman'ı Ziyaret Ettik.

Derneğimizden Haberler

Konya İl Emniyet Müdürümüz Yaman'ı Ziyaret Ettik.

Sağlık-Der Konya Şubesi, Şube Başkanı Mustafa Şimşek, Başkan Yardımcıları Eyüp Al, Dr Muhammet Sait Yalçın ile birlikte, ilimize yeni atanan, Emniyet Müdürü Sayın Şükrü Yaman’ı makamında ziyaret etti.

Şube Başkanı Mustafa Şimşek Sağlık-Der Konya Şubesi adına, Emniyet Müdürü Şükrü Yaman’a ilimizdeki yeni görevinin hayırlı olmasını dilerken, aynı zamanda son günlerde artan terör olaylarında şehit düşen polislerimiz için taziyelerini iletti.

Şehitlik makamının herkese nasip olmadığını ileten Şimşek, şehitlerimizi millet ve rahmetle anarken, milletimizin hassasiyetleri üzerine kurgulanan terör olaylarının, milletimizi bölme, ayrıştırma amacının asla gerçekleşmeyeceğini, beklenenin aksine her terör olayının milletimizin birlik ve beraberliğini daha da pekiştirdiğini dile getirdi.

Başkan Şimşek, Emniyet Müdürü Yaman’a, Sağlık-Der kuruluşu, görev ve misyonu icra ettiği faaliyetleri ile projeleri hakkında kısaca bilgi sundu.

İl Emniyet Müdürü Şükrü Yaman ise, sivil toplum kuruluşlarının önemine vurgu yaparken,  sağlık hizmetleri ile emniyet hizmetlerinin,  insanların en çok ihtiyaç duyduğu anlarda yanlarında görmek istedikleri meslek gruplarından olduğunu, bu hizmetlerin sadece bir meslek olmadığını aynı zamanda bir ibadet olduğunu ifade etti.

İl Emniyet Müdürü Yaman,  şehitler verdiğimizi ancak bu durumun tarihte olduğu gibi bu cennet topraklarda yaşamanın bir bedeli olduğunu, bu bedeli ödemekten asla geri durmayacaklarını dile getirdi.

Başkan Şimşek, Emniyet Müdürü Yaman’a Bayrak ve Kuran’ı Kerim hediye etti.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Sağlık-Der Dişpoint İle İndirim Sözleşmesi İmzaladı

Sağlık-Der üyeleri ve birinci derece yakınları ağız ve diş sağlığı hizmetlerinden, Dişpoint Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden indirimli olarak istifade edecek.

DEVAMI

Fransız Mallarını Boykot Ediyoruz

Sağlık-Der Konya Şubesi yönetim kurulumuz, her bir üyemiz veya gönüllümüz olarak Fransız mallarını boykot ediyoruz.

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet