Sağlık-Der Konya

Başkanlar Kurulu Toplantısı ve Ofis Açılışı

Derneğimizden Haberler

Başkanlar Kurulu Toplantısı ve Ofis Açılışı

Sağlık-Der Genel Merkezinin üçer aylık periyotlarla gerçekleştirdiği bölge, şube, temsilci istişare toplantısı 07.01.2017 tarihinde Maltepe Fizik Tedavi Merkezi Nurettin Sezen salonunda yapıldı.

Programa ilimizi temsilen, Konya Bölge/Şube Başkanımız Mustafa Şimşek, Başkan Yardımcımız Eyüp Al ve Ümmet Gençliği İl Temsilcimiz olarak görevlendirilen Cafer Al katıldı.

Toplantı Kuranı Kerim tilaveti ile başladı, Genel Başkanımız Uzm Dr Kasım Sezen selamlama konuşması yaptı. Teşkilat Başkan Yardımcısı Halim Şekeroğlu teşkilatlarımız hakkında bilgi verdi. Genel Başkan Yardımcısı Dr Hüseyin İlter ise,  2-4 Aralık Tarihinde gerçekleştirilen Dünya Müslüman Sağlık Toplulukları kongresi hakkında başkanlarımızı bilgilendirdi.
Toplantının ikinci bölümünde, bölge başkanı, il başkanı ve il temsilcileri bölgelerinde gerçekleştirdikleri faaliyetler hakkında bilgi sundular. 
Toplantı sonunda, yeni görevlendirilen başkanlara yetki belgeleri teslim edildi.
 
Toplantı sonrasında, Dünya sağlık İslam Birliği (WIHU) Genel Merkezi, Ümmet Gençliği Genel Merkezi, Sağlık-Der Ankara Şubesi, Paramedikal Dergisi Genel Merkezi olarak kullanılacak olan GMK Bulvarı No:78 Yonca Apt. bulunan ofis açılışı yapıldı. Açılış programına Ulaştırma Bakan Yardımcısı Yüksel Çoşkunyürek, SGK Kurum Başkanı Selim Bağlı, başkanlar ve çok sayıda davetli katıldı.
Genel Başkan Uzm Dr Kasım Sezen'e Bölge/Şube Başkanımız Mustafa Şimşek, Kültür Bakanlığı Destekli Projemizden 'Neyimiz Var' sergisinde sergilenen, Ereğli Ulu Camii fotoğrafını hediye etti.
 
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Sağlık-Der Dişpoint İle İndirim Sözleşmesi İmzaladı

Sağlık-Der üyeleri ve birinci derece yakınları ağız ve diş sağlığı hizmetlerinden, Dişpoint Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden indirimli olarak istifade edecek.

DEVAMI

Fransız Mallarını Boykot Ediyoruz

Sağlık-Der Konya Şubesi yönetim kurulumuz, her bir üyemiz veya gönüllümüz olarak Fransız mallarını boykot ediyoruz.

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet