Sağlık-Der Konya

ASP İl Müdürü Bilal Erdoğan'a Ziyaret

Derneğimizden Haberler

ASP İl Müdürü Bilal Erdoğan'a Ziyaret

Sağlık-Der Konya Şubesi olarak, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilal Erdoğan'a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdik.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne atanan Bilal Erdoğan'a Sağlık-Der Konya Şube Başkanı Mustafa Şimşek, Başkan Yardımcıları Dr Muhammmet Sait Yalçın ve Eyüp Al hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Başkan Şimşek, Aile ve Sosyal Politikalar kurumunun,toplumumuzun dezavantajlı breylere hizmet veren, ihtiyaç sahiplerine devletin şefkat elini uzatan önemli kurumlarımızdan olduğunu ifade etti.

İl Müdürü Erdoğan ise, sivil toplum kuruluşlarının önemine dikkat çekerek, aile ve sosyal politikalar müdürlüğü olarak yaptıkları görevleri gereği,  sivil toplum kuruluşları  ile  zaman zaman ortak alanlarda birlikte çalıştıklarını ifade etti. 

İl Müdürü Erdoğan, ziyaretleri dolayısı ile Sağlık-Der ekibine teşekkür etti.

Başkan Şimşek, İl Müdürü Erdoğan'a Kuran-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye etti.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet