Sağlık-Der Konya

Selçuklu Belediyesi Projemizi Destekliyor

Derneğimizden Haberler

Selçuklu Belediyesi Projemizi Destekliyor

Selçuklu Belediyesinin açmış olduğu,  2017  Proje Desteğine sunmuş olduğumuz. Kültür ve Bilim Tarihimize İz Bırakanlar Projemiz 35 desteklenmeye değer proje arasına girdi.

Kültür ve Bilim Tarihimize İz Bırakanlar Projemizi Sağlık-Der Konya Şubemiz adına Eğitimci Cafer Al yürütecek.

Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, 2017 proje desteği kapsamında desteklenmeye değer bulunan projeleri ve hazırlayan sivil toplum kuruluşlarını 16.01.2017 tarihinde Novotel'de basın açıklaması ile tanıttı.
Tanıtım programına derneğimizi temsilen, Şube Başkanımız Mustafa Şimşek, proje yürütücümüz Eğitimci Cafer Al katıldı.

Selçuklu Belediyesi, "Fikirleriniz Selçuklu'da Değer Buluyor" temasıyla yürütülen Proje Destek Programıyla 2 milyon 811 bin 500 lira toplam bütçeli 35 fikrin hayata geçmesine katkı sağlayacak.

Selçuklu Belediyesi 2017 Proje Destek Programı Tanıtım Toplantısı, ilçedeki bir otelde yapıldı.

Toplantıda, öğrenci toplulukları, üniversiteler, derrnekler, vakıflar, kamu kurum ve kuruluşlarının yararlanabildiği proje destek programında, jüri tarafından değerlendirme sonucunda 55 proje içinden seçilen 35 proje tanıtıldı.

Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, amaçlarının Selçuklu Belediyesi'nin sivil toplamla ilişkilerini kurumsal hale getirmek olduğunu belirtti.

Yapılan işleri, fayda, maliyet ve zaman değerlendirmesi yaparak ortaya koymaya çalıştıklarını ifade eden Altay, şunları söyledi:

"Selçuklu adına fikri olan herkese değer veriyoruz. Ortak akılla işimizi yapıyoruz. Projelerin sonunda Selçuklu'da yaşayan insanlarımız bu işten önemli katkılar sağlayacak. Projeler bir jüri tarafından değerlendirildi. Biz mümkün olduğunca adaletli davranmaya dikkat ettik. Sivil toplum kuruluşlarımıza, resmi kurumlarımıza, öğrenci topluluklarımıza ve okullarımıza destek vermeyi hedefliyoruz. Kurum, kuruluş ve sivil toplum kuruluşlarıyla birçok konuda proje yürütüyoruz. Bu program kapsamında 2017'de projeler desteklenecek. Bunlar Selçuklu'nun, Konya'nın yaşam kalitesini arttıracak projeler olacak."

Konya Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Başkanı Muhsin Görgülügil ise Konya'nın, Türkiye'nin ve dünyanın, bu tarz projelere ihtiyacı olduğunu dile getirerek, "Bunlar ne kadar teşvik görürse bizim iştahımız artar ve daha büyük projeleri yapmak nasip olur." dedi.

HABER VİDEOSU1

HABER VİDEOSU

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Sağlık-Der Dişpoint İle İndirim Sözleşmesi İmzaladı

Sağlık-Der üyeleri ve birinci derece yakınları ağız ve diş sağlığı hizmetlerinden, Dişpoint Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden indirimli olarak istifade edecek.

DEVAMI

Fransız Mallarını Boykot Ediyoruz

Sağlık-Der Konya Şubesi yönetim kurulumuz, her bir üyemiz veya gönüllümüz olarak Fransız mallarını boykot ediyoruz.

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet