Sağlık-Der Konya

15 Temmuz Hastanesine Hayırlı Olsun Ziyareti.

Derneğimizden Haberler

15 Temmuz Hastanesine Hayırlı Olsun Ziyareti.

Sağlık-Der Konya Şube Yönetimi, 15 Temmuz Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

FETO kurumlarına ait hastane binası olarak inşa edilen, 15 Temmuz sonrasında Sağlık Bakanlığına devredilen hastane, kadın doğum ve çocuk hastanesi olarak  hasta kabulune başladı.

Yeni dönem de hastane yöneticiliğine, aynı hastanenin Başhekim Yardımcısı olarak görev yapmakta olan, Dr Erkan Ataş atandı.

Sağlık-Der Şube Başkanı Mustafa Şimşek, Başkan Yardımcıları Dr Muhammet Sait Yalçın, Hülya Keser, Eyüp Al ve Serkan Öztürk’ ün katıldığı ziyarette, Şube Başkanı Mustafa Şimşek, hastane yöneticiliği görevine atanan Dr Erkan Ataş’a yeni görevinin hayırlı olmasını ve muvaffakiyetler diledi.

Başkan Şimşek '15 Temmuz Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinin yeni binada hizmete girmesi ile hastanenin sağlık hizmetlerinin kalitesinin ciddi oranda artmasına katkı sağlayacağını ifade ederken, yeni hastane binasının personellerimiz ve hastalarımız için hayırlı olmasını diliyoruz' dedi.

Hastane Yöneticisi Dr Erkan Ataş, Kadın Doğum hastanesinin yatak sayısının 323 ten 400’ e çıktığını, mekana bağlı hizmet kalitesinde ciddi oranda artış olduğunu ve daha güzel hizmetlere vesile olmayı amaçladıklarını belirterek, ziyaret dolayısı ile Sağlık-Der Yönetimine teşekkür etti.

Şube Başkanı Şimşek, Hastane Yöneticisi Dr Ataş’a günün anısına 15 Temmuz ruhuna yakışır olarak, Kuranı Kerim ve Bayrak hediye etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Sağlık-Der Dişpoint İle İndirim Sözleşmesi İmzaladı

Sağlık-Der üyeleri ve birinci derece yakınları ağız ve diş sağlığı hizmetlerinden, Dişpoint Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden indirimli olarak istifade edecek.

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet