Sağlık-Der Konya

Sağlık-Der Ereğli Temsilciliğine Atama

Güncel Haberler

Sağlık-Der Ereğli Temsilciliğine Atama

Sağlık-Der Konya Şubesi Ereğli İlçe Temsilciliğine Fikret DOĞAN atandı.

Sağlık-Der Konya Şubesi  bir yandan proje odaklı çalışmalarını sürdürürken diğer yandan teşkilatlanma çalışmalarına devam ediyor.

Sağlık-Der’in politikaları doğrultusunda,  derneğin  Ereğli ilçesindeki çalışmalarını yürütmek üzere, Sağlık-Der Konya Şubesinin ilk üyelerinden olan  Fikret DOĞAN yönetim kurulu kararı ile temsilci olarak görevlendirildi.

Ereğli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde görev yapmakta olan Fikret Doğan’ın, Hastane İdari ve Mali Hizmetler Müdürlüğü, Hastane Müdür Yardımcılığı, Kamu Hastaneleri Birliğinde Uzmanlık gibi idari görevlerde bulunmanın yanısıra bazı sivil toplum kuruluşlarında temsilcilik tecrübesi bulunmaktadır.

Sağlık-Der Ereğli Temsilciliğine atanan Fikret DOĞAN, yetki belgesini dernek binasında Şube Başkanı Mustafa Şimşek’in elinden aldı.24.01.2017

 

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof Dr Metin Aksoy

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Konya Selçuk Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr Metin AKSOY atanmıştır. Tebrik ediyoruz. Allah utandırmasın. Prof Dr Mustafa Şahin hocamıza teşekkür ediyoruz.

DEVAMI

GİH Sınıfı Memurların Mağduriyeti

Genel idare hizmetler sınıfında görev yapan memur, veri hazırlama kontrol işletmeni, şoför vb. unvanlarında bulunan memurların eğitim durumları dikkate alınmamakta; yüksek okul mezunu, fakülte mezunu, yüksek lisans mezunlarına adeta? Eğitim cezası? Verilmektedir!

DEVAMI

.
19 Eylül 2019

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet