Sağlık-Der Konya

Kadın Hastaya Kadın Doktor

Güncel Haberler

Kadın Hastaya Kadın Doktor

KONYA-15 Temmuz Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Yöneticisi Uzm Dr Erkan Ataş, açtıkları genel cerrahi polikliniğinde kadın genel cerrahın görev yaptığını bildirdi.

Hastanede her türlü kadın hastalıklarının tedavisinin yapıldığını dile getiren, Dr Ataş, "Hemoroid, anal fissür (makat çatlağı), kıl dönmesi, gibi birçok hastalığı bulunan pek çok kadın hastamızın mahremiyet duyguları nedeniyle hastalıklarını doktorlarıyla zamanında paylaşmadıkları ve çoğu zaman tedavide bu sebeple geç kalındığı bilinmektedir. Bu sorunu ortadan kaldırmak amacıyla genel cerrahi polikliniği açtık ve bu poliklinikte görev yapan kadın genel cerrahımız var." diye ifade etti.

Uzm Dr Ataş, hastanede kadın doğum ve çocuk hastalıkları polikliniğinin yanı sıra, çocuk psikiyatri, alerji immünoloji, çocuk kardiyoloji ve çocuk nefrolojisi, dahiliye ve üroloji polikliniklerinin de hizmete açıldığını söyledi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof Dr Metin Aksoy

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Konya Selçuk Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr Metin AKSOY atanmıştır. Tebrik ediyoruz. Allah utandırmasın. Prof Dr Mustafa Şahin hocamıza teşekkür ediyoruz.

DEVAMI

GİH Sınıfı Memurların Mağduriyeti

Genel idare hizmetler sınıfında görev yapan memur, veri hazırlama kontrol işletmeni, şoför vb. unvanlarında bulunan memurların eğitim durumları dikkate alınmamakta; yüksek okul mezunu, fakülte mezunu, yüksek lisans mezunlarına adeta? Eğitim cezası? Verilmektedir!

DEVAMI

.
19 Eylül 2019

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet