Sağlık-Der Konya

Sağlık-Der' in Referandum Kararı Evet

Derneğimizden Haberler

Sağlık-Der' in Referandum Kararı Evet

Konya Sivil Toplum Platformunun organize ettiği "Referanduma Doğru Konya Sivil Toplum Kuruluşları " kahvaltı ve istişare toplantısına katıldık.

16 Nisan'da yapılacak olan referanduma destek mahiyetinde yapılan toplantıya Konya Milletvekilleri, Konya Büyükşehir ve Merkez İlçe Belediye Başkanları, Ak parti Yöneticileri ve Platform Üyesi Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri katıldı.

Mustafa Varol'un okuduğu Kuranı Kerim tilaveti ve meali ile  başlayan toplantıya, Platformun Akademik Kurul Başkanı Prof Dr Ali AKMAZ  başkanlık etti.

Programda, Platform Başkanı Muhsin GÖRGÜLÜGİL, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir AKYÜREK, Konya Milletvekili Prof Dr Hacı Ahmet ÖZDEMİR' de birer konuşma yaptı.

Platform Başkanı Muhsin GÖRGÜLÜGİL'in okuduğu basın açıklamasının ardından, basına kapalı istişare toplantısına geçildi.

16 Nisan tarihinin ülkermiz için bir dönüm noktası olduğu düşüncesi ile kampanyaya destek veren ve EVET kararını açıklayan  derneğimizi, Şube Başkanımız Mustafa ŞİMŞEK ve Başkan Yardımcımız Eyüp AL temsil etti. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Sağlık--Sen Konya Şubesine Derneğimizden Ziyaret

Sağlık-Der Konya Şubesi İl Başkan V. Dr Muhammet Sait Yalçın ve Yönetim Kurulu üyeleri geçtiğimiz günlerde 6. Olağan Kongre ile seçilen Sağlık-Sen Konya Şubesi Yönetimine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

DEVAMI

VEKİL EBE VE HEMŞİRELERE KADRO VERİLMELİ

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan SEVGİLİ; Sağlık sistemimizin en uç noktasında sağlık evlerinde çalışan vekil ebe ve hemşireler kadro istiyor.

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet