Sağlık-Der Konya

Sağlık-Der' in Referandum Kararı Evet

Derneğimizden Haberler

Sağlık-Der' in Referandum Kararı Evet

Konya Sivil Toplum Platformunun organize ettiği "Referanduma Doğru Konya Sivil Toplum Kuruluşları " kahvaltı ve istişare toplantısına katıldık.

16 Nisan'da yapılacak olan referanduma destek mahiyetinde yapılan toplantıya Konya Milletvekilleri, Konya Büyükşehir ve Merkez İlçe Belediye Başkanları, Ak parti Yöneticileri ve Platform Üyesi Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri katıldı.

Mustafa Varol'un okuduğu Kuranı Kerim tilaveti ve meali ile  başlayan toplantıya, Platformun Akademik Kurul Başkanı Prof Dr Ali AKMAZ  başkanlık etti.

Programda, Platform Başkanı Muhsin GÖRGÜLÜGİL, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir AKYÜREK, Konya Milletvekili Prof Dr Hacı Ahmet ÖZDEMİR' de birer konuşma yaptı.

Platform Başkanı Muhsin GÖRGÜLÜGİL'in okuduğu basın açıklamasının ardından, basına kapalı istişare toplantısına geçildi.

16 Nisan tarihinin ülkermiz için bir dönüm noktası olduğu düşüncesi ile kampanyaya destek veren ve EVET kararını açıklayan  derneğimizi, Şube Başkanımız Mustafa ŞİMŞEK ve Başkan Yardımcımız Eyüp AL temsil etti. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet