Sağlık-Der Konya

Konya AK Parti İl Başkanlığına Ziyaret

Derneğimizden Haberler

Konya AK Parti  İl Başkanlığına Ziyaret

Sağlık-Der Genel Başkanı Uzm Dr Kasım SEZEN ve Ümmet Gençleri Derneği Genel Başkanı Mücahit AKPINAR,Yeni Bir Dünya’ya  EVET kampanyası kapsamında  geldikleri Konya İlinde Ak Parti İl Başkanlığını ziyaret etti.

Ak Parti İl Başkanlığında gerçekleşen ziyarette, Ak Parti İl Başkanı Musa ARAT, Konya Milletvekili Dr Leyla ŞAHİN USTA,  Başkan Yardımcıları Dr Hayati ARIK ve parti yöneticileri ile biraraya gelindi. Ziyarette genel Başkan Kasım Sezen referandum sürecinin önemine dikkat çekerek, Sağlık-Der olarak ‘EVET dediklerini, bu kampanyayı desteklemek amacıyla hergün farklı bir ilde olmak üzere Sağlık Kurumları, sivil toplum kuruluşları ve teşkilat mensupları ile bir araya geldiklerini ifade etti.

Sezen, Ümmetin gözünün Türkiye’de olduğunu, yeni 15 Temmuz’lar 28 Şubat’lar ile milletimizin karşı karşıya kalmaması için milletmizin irfan ve ferasetine güvenmekten başka çarenin olmadığını, koalisyon dönemlerinde ülkenin sosyal ve ekonomik  kayıplar yaşadığını dile getirdi. Konya’nın ziyaret ettikleri 15. İl olduğunu ifade eden Sezen, bu referandumda rekor bir sonuç ve birincilik  beklediklerini, Konya toplumunun milli meselelerde sürekli  olarak milli bir dik duruş sergilediğini söyledi.

Ak Parti Konya İl Başkanlığıda ziyaret dolayısı ile memnuniyetlerini dile getirirken,, referandum da EVET kampanyaasına destek vermeleri dolayısı ile Sağlık-Der'e  ayrıca teşekkürlerini ilettiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Dr Mehmet Kendir, Sınav Kaygısı Kalıcı Olmasın.

Sağlık-Der Konya İl Başkan Yardımcısı Dr Mehmet KENDİR, toplum olarak Covid-19 ve etkileri üzerine odaklandığımız şu günlerde, Liselere Giriş Sınavı ve Üniversitelere Giriş Sınav tarihlerinin yaklaşması dolayısıyla gereğinden fazla kaygının kalıcı etkiler bırakabileceğini hatırlattı. Dr Kendir, sınava girecek gençler ve velileri için önerilerde bulundu.

DEVAMI

Hemşireler COVİD-19 Mücadelesinde En Ön Safta Yer Aldı

Sağlık-Der Konya Şubesi Denetim Kurulu Üyesi Hemşire Çiğdem Çelik Uysal 12 Mayıs Hemşireler Günü dolayısıyla basın açıklaması yayınladı.

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet