Sağlık-Der Konya

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterine Ziyaret

Derneğimizden Haberler

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterine Ziyaret

16 Nisan Referandum çalışmalarında Konya'ya gelen Sağlık-Der Genel Başkanı Uzm Dr Kasım Sezen ekibiyle birlikte Konya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof Dr Mehmet Koç'u ziyaret ettiler.

Sağlık-Der Genel Başkanı ve Dünya İslam Sağlık Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Kasım Sezen ile Sağlık-Der Konya Şube Başkanı Mustafa Şimşek ve Yönetim Kurulu üyeleri , Konya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Mehmet Koç’a nezaket ziyaretinde bulundular.

Karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığı ziyarette Prof. Dr. Koç, ülkemizin nazik bir dönemden geçtiğini vurguladı. Prof. Dr. Koç, “Terör örgütlerine ve onları destekleyen işbirlikçilerine karşı, vatanının ve milletinin yanında yer alan sivil toplum kuruluşlarımız ile işbirliği içinde hareket ederek milli birlik ve beraberlik duygularımızı güçlü tutmalıyız” dedi.

Genel Başkan Sezen,"Sağlık-Der olarak 16 Nisan da yapılacak referandumunu son derece önemsemekteyiz. Ülkemiz olarak önemli bir dönemeçten geçmekteyiz. Bu referandumda 300 yılın hesabı görülmektedir. Sivil toplum kuruluşu olarak tavrımız açık ve nettir. 16 Nisan referandumunda  "EVET"diyoruz, bu hepimiz tarihi bir görevdir" dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Dr Mehmet Kendir, Sınav Kaygısı Kalıcı Olmasın.

Sağlık-Der Konya İl Başkan Yardımcısı Dr Mehmet KENDİR, toplum olarak Covid-19 ve etkileri üzerine odaklandığımız şu günlerde, Liselere Giriş Sınavı ve Üniversitelere Giriş Sınav tarihlerinin yaklaşması dolayısıyla gereğinden fazla kaygının kalıcı etkiler bırakabileceğini hatırlattı. Dr Kendir, sınava girecek gençler ve velileri için önerilerde bulundu.

DEVAMI

Hemşireler COVİD-19 Mücadelesinde En Ön Safta Yer Aldı

Sağlık-Der Konya Şubesi Denetim Kurulu Üyesi Hemşire Çiğdem Çelik Uysal 12 Mayıs Hemşireler Günü dolayısıyla basın açıklaması yayınladı.

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet