Sağlık-Der Konya

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterine Ziyaret

Derneğimizden Haberler

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterine Ziyaret

16 Nisan Referandum çalışmalarında Konya'ya gelen Sağlık-Der Genel Başkanı Uzm Dr Kasım Sezen ekibiyle birlikte Konya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof Dr Mehmet Koç'u ziyaret ettiler.

Sağlık-Der Genel Başkanı ve Dünya İslam Sağlık Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Kasım Sezen ile Sağlık-Der Konya Şube Başkanı Mustafa Şimşek ve Yönetim Kurulu üyeleri , Konya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Mehmet Koç’a nezaket ziyaretinde bulundular.

Karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığı ziyarette Prof. Dr. Koç, ülkemizin nazik bir dönemden geçtiğini vurguladı. Prof. Dr. Koç, “Terör örgütlerine ve onları destekleyen işbirlikçilerine karşı, vatanının ve milletinin yanında yer alan sivil toplum kuruluşlarımız ile işbirliği içinde hareket ederek milli birlik ve beraberlik duygularımızı güçlü tutmalıyız” dedi.

Genel Başkan Sezen,"Sağlık-Der olarak 16 Nisan da yapılacak referandumunu son derece önemsemekteyiz. Ülkemiz olarak önemli bir dönemeçten geçmekteyiz. Bu referandumda 300 yılın hesabı görülmektedir. Sivil toplum kuruluşu olarak tavrımız açık ve nettir. 16 Nisan referandumunda  "EVET"diyoruz, bu hepimiz tarihi bir görevdir" dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Sağlık--Sen Konya Şubesine Derneğimizden Ziyaret

Sağlık-Der Konya Şubesi İl Başkan V. Dr Muhammet Sait Yalçın ve Yönetim Kurulu üyeleri geçtiğimiz günlerde 6. Olağan Kongre ile seçilen Sağlık-Sen Konya Şubesi Yönetimine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

DEVAMI

VEKİL EBE VE HEMŞİRELERE KADRO VERİLMELİ

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan SEVGİLİ; Sağlık sistemimizin en uç noktasında sağlık evlerinde çalışan vekil ebe ve hemşireler kadro istiyor.

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet