Sağlık-Der Konya

Projemizin konferans ve sema kısmı tamamlandı.

Derneğimizden Haberler

Projemizin konferans ve sema kısmı tamamlandı.

Sağlık-Der Konya Şubemizin Kültür ve Turizm Bakanlığına sunduğu, 2017 Birleşmiş Kentler ve Yerel Yönetimler Birliği tarafından “Dünya Pilot Kültür Şehri”Seçilen Konya’da “Kültürümüzde Müziko Terapi”konulu projesinin konferans, müzik dinletisi ve Sema programına katılım kısmı tamamlandı.

08 Nisan 2017 Tarihinde Selçuklu Belediyesi Sosyal tesisleri Konferans Salonunda gerçekleştirilen, Medipol Üniversitesi Tıp Fakültesinden Prof Dr hanefi ÖZBEK'in sunduğu Kültürümüzde Müziko Terapi konferansı ve akabinde Medipol Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinden Yard Doç Dr Volkan GİDİŞ ile birlikte sunduğu müzik dinletisi gerçekleştirildi. Programa Konya Milletvekilimiz Sayın Leyla Şahin USTA, Konya Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Başkanı Sayın Muhsin GÖRGÜLÜGİL, proje paydaşı Eğitim-Bir-Sen Konya 2 Nolu Şube Başkanı  Sayın Şenol METİN, proje paydaşı Sağlık-Sen Konya Üniversite Başkanı Sayın Mithat ŞAFAK, Aliye İzzet Begoviç Dernek Başkanı İbrahim GÜNAY, Enderun Vakfı  Temsilcisi Abdurrahim Arslan, Ümmet Gençleri Derneği Konya Temsilcisi Cafer AL, Numune Hastanesi Başhekim Yardımcısı Sayın Hail İbrahim TOPATAN'ın yanı sıra konuya ilgi duyan misafirler ile basın mensupları katıldılar.
Programa katılmayı arzu edipte katılamayan Konya Milletvekili Sayın Dr Hüsniye ERDOĞAN ve Cumhurbaşkanımız Başdanışmanı Sayın Gülay SAMANCI ve Meram Belediye Başkanı Sayın Fatma TORU kutlama telgrafı gönderdiler.
Prof Dr Hanefi ÖZBEK ve Yard Doç Dr Volkan GİDİŞ'e Konya'yı hatırlatacak hediyeler sunuldu.
Konferans ve müzik dinletisi sonrasında, akşam saatlerinde Konya Mevlana Kültür Merkezinde yapılmakta olan Sema Programı izlendi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet