Sağlık-Der Konya

Sağlık-Der Üyeleri, Özkan Optikle Daha İyi Görüyor

Derneğimizden Haberler

Sağlık-Der Üyeleri, Özkan Optikle Daha İyi Görüyor

Sağlık-Der Konya Şubesi ve Özkan Optik&Lens arasında indirim anlaşması imzalandı.

Sağlık-Der Konya Şube Başkanı Mustafa ŞİMŞEK, derneğimizin açılımı Sağlık Mensupları Dayanışma ve Toplum Sağlığını Koruma Derneğidir. Üyelerimizin hak ve menfaatlerini korumaya yönelik olarak farklı sektörlerde indirim anlaşmaları imzalamaktayız.

ÖZKAN Optik&Lens ile yaptığımız bu indirim anlaşması ile üyelerimiz ve birinci derece yakınları gözlük ve lens ve benzeri ihtiyaçlarını daha uygun fiyata karşılayacaklarını ifade etti.

ÖZKAN Optik&Lens İşletmecisi Mustafa BÜYÜKÖZKAN ise müşteri memnuniyetini esas aldıklarını ve kaliteli bir hizmet sunmaya çalıştıklarını dile getirirken,  Sağlık-Der Konya Şubesi ile çalışmaktan mutluluk duymaktayız.”  dedi.

Bu İndirim Anlaşması ile Sağlık-Der Üye ve birinci derece yakınları ile yeni üye arkadaşlarımız ÖZKAN Optik&Lens’ten alacakları her türlü mal ve hizmetten KDV dahil yüzde OTUZBEŞ (%35) indirimli olarak faydalanacaktır.

Güzel bir dünya görmeniz dileğiyle.

ÖZKAN Optik&Lens Adres: Atatürk Müzesi Karşısı, Şirinhanım Çesmesi Yanı Selçuklu/KONYA

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet