Sağlık-Der Konya

İl Sağlık Müdürümüze Bayram Ziyareti

Derneğimizden Haberler

İl Sağlık Müdürümüze Bayram Ziyareti

Sağlık-Der Konya Şubesini temsilen Şube Başkanı Mustafa ŞİMŞEK ve Başkan Yardımcısı Hülya KESER ile birlikte Konya İl Sağlık Müdürü Yrd. Doç Dr Hasan KÜÇÜKKENDİRCİ’ye bayram ziyareti gerçekleştirdi.

Şube Başkanı Mustafa ŞİMŞEK ziyarette, Sağlık-Der Konya Şubesinin gerçekleştirdiği çalışmalar, önümüzdeki, süreçte yapmayı planladıkları projeler hakkında ve İl Sağlık Müdürlüğü ile sürdürülen "112 Dinlemede Projesi"nde gelinen nokta konusunda   İl Sağlık Müdürü KÜÇÜKKENDİRCİ’yi bilgilendirdi.

Sağlık-Der Konya Şubesi olarak İl Sağlık Müdürlüğünü her daim yanlarında görmekten mutluluk duyduklarını ifade eden ŞİMŞEK, tüm sağlık çalışanları adına İl Sağlık Müdürü KÜÇÜKKENDİRCİ'nin bayramını kutladı.

İl Sağlık Müdürü Yrd. Doç Dr Hasan KÜÇÜKKENDİRCİ ise topluma faydalı olacak iyi ve güzel projelerde Sağlık-Der ile her zaman birlikte çalışabileceklerini dile getirirken, Sağlık-Der üyelerinin bayramını kutladı. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Dr Mehmet Kendir, Sınav Kaygısı Kalıcı Olmasın.

Sağlık-Der Konya İl Başkan Yardımcısı Dr Mehmet KENDİR, toplum olarak Covid-19 ve etkileri üzerine odaklandığımız şu günlerde, Liselere Giriş Sınavı ve Üniversitelere Giriş Sınav tarihlerinin yaklaşması dolayısıyla gereğinden fazla kaygının kalıcı etkiler bırakabileceğini hatırlattı. Dr Kendir, sınava girecek gençler ve velileri için önerilerde bulundu.

DEVAMI

Hemşireler COVİD-19 Mücadelesinde En Ön Safta Yer Aldı

Sağlık-Der Konya Şubesi Denetim Kurulu Üyesi Hemşire Çiğdem Çelik Uysal 12 Mayıs Hemşireler Günü dolayısıyla basın açıklaması yayınladı.

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet