Sağlık-Der Konya

İl Sağlık Müdürümüze Bayram Ziyareti

Derneğimizden Haberler

İl Sağlık Müdürümüze Bayram Ziyareti

Sağlık-Der Konya Şubesini temsilen Şube Başkanı Mustafa ŞİMŞEK ve Başkan Yardımcısı Hülya KESER ile birlikte Konya İl Sağlık Müdürü Yrd. Doç Dr Hasan KÜÇÜKKENDİRCİ’ye bayram ziyareti gerçekleştirdi.

Şube Başkanı Mustafa ŞİMŞEK ziyarette, Sağlık-Der Konya Şubesinin gerçekleştirdiği çalışmalar, önümüzdeki, süreçte yapmayı planladıkları projeler hakkında ve İl Sağlık Müdürlüğü ile sürdürülen "112 Dinlemede Projesi"nde gelinen nokta konusunda   İl Sağlık Müdürü KÜÇÜKKENDİRCİ’yi bilgilendirdi.

Sağlık-Der Konya Şubesi olarak İl Sağlık Müdürlüğünü her daim yanlarında görmekten mutluluk duyduklarını ifade eden ŞİMŞEK, tüm sağlık çalışanları adına İl Sağlık Müdürü KÜÇÜKKENDİRCİ'nin bayramını kutladı.

İl Sağlık Müdürü Yrd. Doç Dr Hasan KÜÇÜKKENDİRCİ ise topluma faydalı olacak iyi ve güzel projelerde Sağlık-Der ile her zaman birlikte çalışabileceklerini dile getirirken, Sağlık-Der üyelerinin bayramını kutladı. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Sağlık-Der Dişpoint İle İndirim Sözleşmesi İmzaladı

Sağlık-Der üyeleri ve birinci derece yakınları ağız ve diş sağlığı hizmetlerinden, Dişpoint Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden indirimli olarak istifade edecek.

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet