Sağlık-Der Konya

Sağlık-Der KPSS'de Gençvizyon İle Anlaştı.

Derneğimizden Haberler

Sağlık-Der KPSS'de Gençvizyon İle Anlaştı.

Sağlık-Der Gençvizyon İle Anlaştı.

Sağlık-Der Konya Şubesi üyelerinin hak ve menfaatleri gözetmek için, alanında uzmanlaşmış işletmeler ile indirim sözleşmeleri imzalıyor.

Sağlık-Der üyeleri ve birinci derece yakınlarının kamu personeli olabilmek için ihtiyaç duydukları KPSS kursu için GENÇVİZYON AKADEMİ ile indirim anlaşması imzaladı.

Sağlık-Der Konya Şube Başkanı Mustafa ŞİMŞEK “ bir dua içerisinde yer almak” düsturu ile yola çıkan derneğimiz, üyelerinin kaliteli hizmete ekonomik ulaşabilmeleri için fırsat oluşturuyor. Kamu personeli olmak birçok kimsenin temel arzusudur, bu isteğine kavuşması için ise profesyonel bir desteğe ihtiyaç vardır. Üyelerimizin KPSS kursuna olan ihtiyaçlarını karşılamak üzere Gençvizyon Akademi ile indirim anlaşması yaptık. Bu indirimlerden üyelerimiz, Gençvizyon’ un Konya’daki tüm şubelerinde istifade edebilecekler. Derneğimize üye olan ve üye olacak olan arkadaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.10.07.2017

 

İndirim Oranları:

 1. Genel Kültür + Genel Yetenek                     % 27,00
 2. Genel Kültür + Genel Yetenek + Eğitim   % 14,70
 3. Genel Kültür + Genel Yetenek + Alan       % 17,40

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

 • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
 • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
 • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
 • Eğitime Destek

Videolar

 • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
 • Bana Çanakkaleyi Anlat
 • Millet Bir Ve Beraber.
 • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet