Sağlık-Der Konya

Konya Valisi Yakup Canbolat'a Proje Ziyareti

Derneğimizden Haberler

Konya Valisi Yakup Canbolat'a Proje Ziyareti

Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve İl Sağlık Müdürlüğünün paydaşlığında Sağlık-Der Konya Şubesi projesi kapsamında, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Emrah Keleş, İl Sağlık Müdürü Yrd Doç Dr Hasan Küçükkendirci ve Sağlık-Der Şube Başkanı Mustafa Şimşek, Konya Valimiz Sayın Yakup Canbolat’ı makamında ziyaret ettiler.

İl Sağlık Müdürü ve Proje Koordinatörü Yrd Doç Dr Hasan Küçükkendirci, İş-Kur İl Müdürü Emrah Keleş ile birlikte Sağlık-Der Konya Şube Başkanı Mustafa Şimşek projenin detayları konusunda Vali Canbolat’ı bilgilendirerek ve valilik olarak projeye desteklerini talep ettiler.

Vali Canbolat, projenin konusu ve paydaşları itibari ile güzel bir çalışma olduğunu, toplumun tüm kesimlerini kucakladığını, valilik olarak projeye destek vereceklerini ifade etti. 

http://www.konyasm.gov.tr/haber/detay/557

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet