Sağlık-Der Konya

Rektör Şahin; Projeye Desteğe Hazırız.

Derneğimizden Haberler

Rektör Şahin; Projeye Desteğe Hazırız.

Sağlık-Der Konya Şubesi, Konya İl Sağlık Müdürlüğü ve Konya Çalışma İl Müdürlüğü paydaşlığında Konya Valiliğinin destekleri ile Kasım ayı içerisnde gerçekleştirilecek olan İş Sağlığı ve Çalışan Güvenliği projesi dolayısı ile İl Sağlık Müdürü Yrd Doç Dr Hasan Küçükkendirci ve Sağlık-Der Şube Başkanı Mustafa Şimşek, Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof Dr Mustafa Şahin’i makamında ziyaret ettiler.

İl Sağlık Müdürü Küçükkendirci ve Şube Başkanı Şimşek, Rektör Şahin’e ilimizde yapılacak olan geniş katılımlı program hakkında ayrıntılı bilgi vererek, üniversite olarak desteklerini talep ettiler. Selçuk Üniversitesi Rektörü Mustafa Şahin ise "güzel bir proje,  yapılacak programa üniversite olarak her türlü maddi ve manevi desteği vermeye hazırız" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet