Sağlık-Der Konya

Röntgen Teknisyenleri Gününüz Kutlu Olsun.

Derneğimizden Haberler

Röntgen Teknisyenleri Gününüz Kutlu Olsun.

Sağlık-Der Konya Şubesi  ‘ 8 Kasım Röntgen Teknisyenleri Günü’ dolayısı ile hastanelerde nöbeti başındaki röntgen teknisyenlerini ziyaret ederek, günlerini kutladı.

Sağlık-Der Konya Şubesi, Radyoloji ve Görüntüleme Komisyon Başkanı Serkan Öztürk’ün Başkanlığında bir ekiple Konya Numune Hastanesi,  Beyhekim Devlet Hastanesi, Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Dr Faruk Sükan Doğumevi ve Konya büyükşehir Belediye Hastanesinde nöbetçi olan röntgen teknisyenlerini ziyaret ederek ‘8 Kasım Röntgen Teknisyenleri Günü’nü kutladı.

Sağlık çalışanları arasında 14 Mart Tıp Bayramı ve 12 Mayıs Hemşireler Günü haricindeki özel günlerin pek bilinmediğine ve hatırlanmadığına, röntgen teknisyenleri gününün de üzerinde pek durulmadığına dikkat çeken Komisyon Başkanı Serkan Öztürk, 'derneğimiz şubesinin kuruluşunun ilk yılı olması dolayısı ile bu yıl şehir merkezimizdeki hastanelerimizde nöbetçi olan teknisyen arkadaşlarımızı ziyaret ederek bu özel güne dikkat çekmek istedik, bundan sonraki 8 Kasımlarda ise geniş katılımlı farklı aktiviteler gerçekleştireceğiz' dedi.

Komisyon Başkanı Serkan Öztürk, saha da olmak arkadaşlarımızla birlikte olmak sorunlara birlikte çözüm aramak açısından derneğin düzenleyeceği faaliyetlerin önemine vurgu yaptı.

Hastanelerde ziyaret edilen röntgen teknisyenleri ise mutluluklarını ifade ederken kendilerini unutmayıp bu özel günlerini hatırlayan Sağlık-Der’e teşekkürlerini bildirdiler.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet