Sağlık-Der Konya

Kültürel etkileşim projemizi tamamladık.

Derneğimizden Haberler

Kültürel etkileşim projemizi tamamladık.

Sağlık-Der Konya Şubesinin ‘Sivil Toplum Kuruluşları Arası Kültürel Etkileşim ve Dayanışma Etkinliği’ Projesi 26-27 Aralık tarihleri arasında gerçekleşti. Proje kapsamında Sağlık-Der Genel Merkezini temsilen Ankara’dan,  Sağlık-Der Bursa ve Aksaray şubelerinden katılımların yanı sıra sivil toplum kuruluşu temsileri, siyasi parti temsilcileri ve Konya il merkezi ve ilçelerinden çok sayıda Sağlık-Der gönüllüsü katıldı.

Konya iline gelen misafirlere Konya etliekmeği ikram edilirken, Mevlana’dan başlamak üzere, il merkezi, Meram ve Silledeki atrihi ve turistik destinasyonlar tanıtıldı. Cumartesi gün Mevlana Kültür Merkezi Sultan Veled Salonunda Araştırmacı Yazar Cemil PASLI ‘Kültürümüzde Sivil Toplum’ konulu konferans gerçekleştirdi. Araştırmacı Yazar Cemil PASLI konferansı katılımcılar tarafından ilgi ile takip edildi.  Konferansa programları dolayısı katılamamış olan Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir AKYÜREK, Konya Milletvekilleri Op Dr Mustafa BALOĞLU, Dr Hüsniye ERDOĞAN ve Av Ahmet SORGUN ise tebriklerini telgrafla bildirdiler.

Kültür ve Turizm  Bakanlığı tarafından, kültür faaliyeti olarak desteklenmeye değer bulunan proje ile Konya ilinin kültürel varlıkları farklı illere tanıtılmış oldu. Proje gerek misafirler gerekse il merkezinden katılan misafirler tarafından takdirle karşılandı.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet