Sağlık-Der Konya

İl Başkanları toplantısı Ankara'da yapıldı.

Derneğimizden Haberler

İl Başkanları toplantısı Ankara'da yapıldı.

Sağlık-Der İl Başkanları ve temsilcileri istişare ve değerlendirme toplantısı Ankara'da Maltepe Fizik Tedavi Merkezi Kasım SEZEN Salonunda yapıldı.

 

Toplantıya Sağlık-Der Genel Merkez Yöneticileri tam kadro katılırken, çeşitli illerden gelen çok sayıda il başkan ve temsilci bir araya geldi.
Sağlık-Der 2015 yılı değerlendirmesi yapılırken, teşkilatlanma çalışmaları ve üzerinde çalışılan projeler hakkında istişarelerde bulunuldu.
Konya İl Başkanımız Mustafa ŞİMŞEK toplantı sonrasında Sağlık-Sen Eski Genel Merkez Yöneticisi ve  Aile Sosyal Politikalar Bakanlığı Ankara İl Müdür Yardımcısı Ekrem YAVUZ' un rahatsızlığı nedeni ile Ankara Numune Hastanesinde yatan babası için geçmiş olsun ziyarete katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet