Sağlık-Der Konya

Radyoloji ve Görüntüleme Komisyonu toplandı.

Derneğimizden Haberler

Radyoloji ve Görüntüleme Komisyonu toplandı.

Radyoloji ve Görüntüleme Komisyonu ilk değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi.
Sağlık alanında pek çok meslek grubundaki arkadaşlarımızla birlikte çalışıyoruz. 
Sağlık-Der Konya Şubemiz bilindiği üzere meslek grupları bağlamında komisyonlar oluşturmaktadır. 
Her meslek grubunun kendisini ifade edebileceği, sorunlarını gündeme getirebileceği, varsa sunulan sağlık hizmetine yönelik projelerini ifade edebileceği komisyonlar oluşturmaktadır. Derneğimizin açılımı Sağlık Mensupları Dayanışma Toplum Sağlığı ve Çevreyi Koruma Derneği olduğundan, bu alt başlığı tüm fonksiyonları ile yerine getirme gayreti içerisindeyiz.
Sağlık sektöründe çok sayıda meslek grubunun olması, 24 saat hizmet verilen bir çalışma ortamının bulunması, stresli bir atmosferde çalışma, hizmetin sunulduğu hedef kitle gibi sebeplerle mesai, nöbet, ev, çocuk koşturması içerisinde sıkışıp kalmış olan sağlık personelinin rahatlayabileceği, aynı dili konuşan insanlarla geçireceği zaman ve mekanlar üretme ihtiyacı her geçen gün kendisini hissettirmektedir.
Radyoloji ve Görüntüleme Komisyonu Başkanımız Serkan Öztürk'ün organizasyonu ile Radyoloji ve Görüntüleme Komisyonu  ve Sağlık-Der Konya Şubemiz Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi. Toplantıda Sağlık-Der'in misyonu ve vizyonu, amaçları ve hedefleri konusunda şube yönetim kurulu üyeleri komisyon üyelerini bilgilendirdi.
Komisyon üyeleri 'Bir dua içerisinde yer almak' dusturu ile yola çıkan Sağlık-Der'de hem kendi meslek grupları açısından faydalı olabilmek, hemde sağlık ve sosyal hizmet  alanındaki projelerini ifade edebilecekleri bir ortamın olmasından mutluluk duyduklarını ifade ettiler. Toplantı da yapılan beyin fırtınası ile pek çok proje konuşuldu. ilginç ve bir o kadar da yararlı fikirler ortaya çıktı. Şube Başkanı Mustafa Şimşek toplantı dolayısı ile Komisyon Başkanı Serkan Öztürk başta olmak üzere komisyon üyeleri Mücahid Gök, Seyhan Öz, Hatice Konya, yönetim kurulu üyeleri Dr M. Sait Yalçın, Eyüp Al, Hülya Keser ve Mustafa Büyükaslan'a ayrı ayrı teşekkür etti.
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet