Sağlık-Der Konya

Sağlık-Der Konya Şubesi, Rektör Mustafa Şahin'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Derneğimizden Haberler

Sağlık-Der Konya Şubesi, Rektör Mustafa Şahin'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Sağlık-Der Konya Şubesi, Rektör Mustafa Şahin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Geçtiğimizde günlerde Selçuk Üniversitesinde yapılan seçimde akademi çevresinin yoğun desteğini alarak, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından Selçuk Üniversitesi Rektörlüğe atanan Prof Dr Mustafa Şahin’e Sağlık-Der Konya Şube Yönetimi ziyarette bulundu.

Ziyarette Sağlık-Der Şube Başkanı Mustafa Şimşek, Rektör Mustafa Şahin’e birçok Sağlık-Der üyesinin sevilen ve saygı duyulan hocası olarak, Selçuklu Başkenti Konya’nın Selçuk Üniversitesi Rektörlüğüne atanması dolayısı ile tebrik etti. Şimşek ayrıca, Rektörlüğe, Konyalı, sahadan gelen, vizyonu ve kabiliyeti geniş, sağlık camiasının içerisinden bir akademisyenin atanması dolayısı ile memnuniyet duyduklarını ifade etti.  Üniversite ve sivil toplum işbirliğine de dikkat çeken Şimşek, Sağlık-Der Konya Şubesinin yaptığı çalışmalar ve üzerinde çalışmakta oldukları projeler hakkında Rektör Şahin’e kısa bilgi verdi.

Selçuk Üniversitesi Rektörü Mustafa Şahin’de ziyaret dolayısı ile memnuniyetini iletirken, Sağlık-Der Konya Şube Başkanı Mustafa Şimşek, Yönetim Kurulu Üyeleri Dr Muhammet Sait Yalçın, Hülya Keser, Eyüp Al, Mustafa Büyükaslan ve Komisyon Başkanı Kadir Akdağ’a teşekkür etti.

Şube Başkanı Mustafa Şimşek, Rekör Mustafa Şahin’e ‘Ya Şafi’ yazılı ahşap işlemeli tablo hediye etti.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet