Sağlık-Der Konya

Beştepe'ye hayırlı olsun ziyareti.

Derneğimizden Haberler

Beştepe'ye hayırlı olsun ziyareti.

Beştepe’ye hayırlı olsun ziyareti.

Sağlık-Der Konya Şube Başkanı Mustafa Şimşek bir dizi ziyaretlerde bulunmak için gittiği Ankara’da Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın danışmanlığına atanan, Konya Eski Milletvekili Gülay Samancı’yı Beştepe’ deki makamında ziyaret etti.

Ziyarette Konya ve Konyalıya hizmet etmenin gurur verici olduğunu belirten Samancı, sivil toplum kuruluşlarının önemine vurgu yaptı.

Şube Başkanı Mustafa Şimşek ise Sağlık-Der’in tarihi, geçmişi, faaliyet alanları ve projeleri konusunda Samancıyı bilgilendirirdi.

Başkan Şimşek, Beştepe Külliyesinde Danışman olarak bir Konyalıyı görmekten mutluluk duyduklarını belirtirken, Gülay  Samancı’ya danışmanlık görevinin hayırlı olmasını diledi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet