Sağlık-Der Konya

TKHK Başkan Yardımcısı Dr Kamil Türkmen'e hayırlı olsun ziyareti.

Derneğimizden Haberler

TKHK Başkan Yardımcısı Dr Kamil Türkmen'e hayırlı olsun ziyareti.

TKHK Başkan Yardımcısı Dr Kamil Türkmen’e hayırlı olsun ziyareti.

Sağlık-Der Konya Şube Başkanı Mustafa Şimşek, Kahramanmaraş Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri iken, başarılı çalışmaları neticesinde, performans sıralamasında Türkiye genelinde 1. olan ve akabinde,  Türkiye Halk Sağlığı Kurum Başkan Yardımcılığına atanan, geçtiğimiz günlerde de Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkan Yardımcılığından alınarak Türkiye Kamu Hastaneleri Kurum Başkan Yardımcılığına getirilen değerli hocamız Dr Kamil Türkmen’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kurum Başkan Yardımcısı Dr Kamil Türkmen, ziyaret dolayısı ile memnuniyetini belirtirken, sivil toplum örgütlerinin sahada ki önemine vurgu yaptı.

Sağlık-Der Şube Başkanı Mustafa Şimşek ise 663 KHK sonrası oluşturulan sözleşmeli idarecilikler noktasında, bakanlığımızın doğru uygulamalarından biri olarak, başarı esas alınarak konumu yükseltilen nadir kimselerden olan Dr Kamil Türkmen’in tüm atamalar konusunda emsal teşkil etmesi gerektiğini, başarılı insanların saha da kabul gördüğünü, çalışan insanların motivasyonunu yükselttiğini belirtti.

Başkan Şimşek, sağlık alanında hizmet veren bir sivil toplum örgütü olarak, sahadan aldıkları veriler ışığında, sağlık politika yapıcılarını bilgilendirmeye devam edeceklerini, amaçlarının düstur edindikleri ‘Bir dua içerisinde yer olmak’ olduğunu söyledi.

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet