Sağlık-Der Konya

Afet ve Acil Durum Yönetimi Daire Başkanı Dr Hakan Güdül oldu.

Güncel Haberler

Afet ve Acil Durum Yönetimi Daire Başkanı Dr Hakan Güdül oldu.

Dr. Hakan GÜDÜCÜ - Afet ve Acil Durum Yönetimi Daire Başkanı 02 Ağustos 1975 yılında Afyon’da doğdu. İlk, orta ve lise öğretimini Ankara’da tamamladı. Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2002 yılında mezun oldu. 2003-2004 yıllarında Afyonkarahisar Kırka Sağlık Ocağında, 2004-2007 yıllarında Afyonkarahisar İl Ambulans Servisi Komuta Kontrol Merkezi ve Acil Yardım İstasyonunda, 2007-2008 yıllarında Ankara 17 No’lu Çankaya Acil Yardım İstasyonunda görev yaptı. 2008-2009 yıllarında Ankara İl Ambulans Servisi Komuta Kontrol Merkezi danışman hekimliği, 2009-2011 yıllarında Ankara İl Ambulans Servisi Başhekim Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2011 yılında Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Daire Başkanlığı Acil ve Afet Epidemiyolojisi Şube Müdürü, 2011-2016 yıllarında Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Afet ve Acil Durum Yönetimi Daire Başkanlığı SAKOM (Sağlık Afet Koordinasyon Merkezi) birim sorumlusu olarak görev yaptı. 07 Ocak 2016 tarihi itibarı ile Afet ve Acil Durum Yönetimi Daire Başkanı olarak atanan Güdücü, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Sağlık-Der Konya Şubesi olarak başarılar diliyoruz.
 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof Dr Metin Aksoy

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Konya Selçuk Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr Metin AKSOY atanmıştır. Tebrik ediyoruz. Allah utandırmasın. Prof Dr Mustafa Şahin hocamıza teşekkür ediyoruz.

DEVAMI

GİH Sınıfı Memurların Mağduriyeti

Genel idare hizmetler sınıfında görev yapan memur, veri hazırlama kontrol işletmeni, şoför vb. unvanlarında bulunan memurların eğitim durumları dikkate alınmamakta; yüksek okul mezunu, fakülte mezunu, yüksek lisans mezunlarına adeta? Eğitim cezası? Verilmektedir!

DEVAMI

.
19 Eylül 2019

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet