Sağlık-Der Konya

THSK Başkan Yardımcısı Doç Dr M. Kemal Başarılı'ya hayırlı olsun ziyareti.

Derneğimizden Haberler

THSK Başkan Yardımcısı Doç Dr M. Kemal Başarılı'ya hayırlı olsun ziyareti.

THK Başkan Yardımcısı Doç Dr M. Kemal Başarılı'ya hayırlı olsun ziyareti.

Sağlık-Der Konya Şube Başkanı Mustafa Şimşek, Mersin İl Sağlık Müdürü olarak görev yaparken geçtiğimiz günlerde Türkiye Halk Sağlığı Başkan Yardımcılığına atanan, aynı zamanda Sağlık-Der Mersin Şube Başkanı olan,  Doç Dr M. Kemal Başarılı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kurum Başkan Yardımcısı Başaralı, Sağlık hizmetlerinde gelinmiş olan noktanın son derece önemli olduğunu, yapılan hizmetlerde değişim ve iyileştirmenin devam edeceğini belirtti. Sağlık-Der başta olmak üzere sivil toplum kuruluşlarının önemine vurgu yaparken, ziyaret dolayısı ile memnuniyetini ifade etti.

Başkan Şimşek ise ‘Konya ilimizde uzun süre birlikte çalışmış olduğumuz, aynı zaman da Sağlık-Der İl Başkanı olan; soyismi ile müsemma başarılı, çalışkan, azimli bir arkadaşımızın Kurum Başkan Yardımcılığa getirilmesi bizleri son derece mutlu etmiştir.  Kendisine tevdi edilen bu görevi de hakkıyla yapacaktır.Türkiye Halk Sağlığı Başkan Yardımcılığı görevinin hayırlı olmasını diliyoruz’ dedi.

 

 

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Sağlık-Der Dişpoint İle İndirim Sözleşmesi İmzaladı

Sağlık-Der üyeleri ve birinci derece yakınları ağız ve diş sağlığı hizmetlerinden, Dişpoint Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden indirimli olarak istifade edecek.

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet