Sağlık-Der Konya

Şube Müdürlerine hayırlı olsun ziyareti.

Derneğimizden Haberler

Şube Müdürlerine hayırlı olsun ziyareti.

Sağlık-Der Konya Şubesi olarak Konya İl Sağlık Müdürlüğünde yeni göreve başlayan şube müdürlerimize hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.

Sağlık Bakanlığının yapmış olduğu Görevde Yükselme Sınavı neticesinde Konya İl Sağlık Müdürülüğünde göreve başlayan, İzleme ve Değerlendirme Şube Müdürü Nihat Demir ve İdari ve Mali İşler Şube Müdürü Murat Seçer'e  Şube Başkanı Mustafa Şimşek ve Başkan Yardımcısı Mustafa Büyükaslan tarafından ziyaret gerçekleştirildi.

Yeni görevlerinin hayırlı olmasının dilendiği ziyarette, Şube Başkanı Mustafa Şimşek Araştırmacı&Yazar Cemil Paslı'nın 'Ailede Huzur İçin 9(Dokuz) S' adlı kitabını hediye etti.

Şube Müdürleri Nihat Demir ve Murat Seçer ziyaret dolayısı ile memnuniyetlerini iletirken Sağlık-Der' e teşekkür ettiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet