Sağlık-Der Konya

Dr Serdar Kalaycı'yı Beştepe de ziyaret ettik.

Derneğimizden Haberler

Dr Serdar Kalaycı'yı Beştepe de ziyaret ettik.

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanımızın danışmanlığına atanan, Konyalı hemşehrimiz, Meram Eski Belediye Başkanı Dr Serdar Kalaycı'ya, Beştepe'de hayırlı olsun ziyaretin de bulunduk.

Sağlık-Der Konya Şubesi Yönetimi; Mustafa Şimşek, Dr Muhammet Sait Yalçın, Hülya Keser, Eyüp Al ve Mustafa Büyükaslan, Ankara Beştepedeki makamında Dr Serdar Kalaycı'yı ziyaret ettik Dr Kalaycı ziyaret dolayısı ile memnuniyetini iletirken, derneğimize başarılar diledi.

Sağlık-Der Konya Şube Başkanı Mustafa Şimşek ise, derneğin faaliyetleri ve projelerini anlattı. Şimşek  önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan proje kapsamında, yapılacak olan konferans, gezi ve sergiye Kalaycı'yı davet etti. 

Güleryüzü ve samimi davranışları ile derneğimiz yönetimini misafir eden, Cumhurbaşkanı Danışmanımız Dr Serdar Kalaycı'ya teşekkürü bir borç biliriz.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Melike Oğuz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun.

2021 yılının sağlık çalışanları yılı olması vesilesiyle 8 Mart 2021 Dünya Kadınlar Gününün sağlık sektöründe çalışan kadınlarımızın şiddet, kreş gibi sosyal sorunlarının yanı sıra ek ödeme, 3600 ek gösterge gibi sorunlarının çözülmesine fırsat oluşturmasını ümit ediyorum.

DEVAMI

Sağlık Çalışanlarının Alın Terine Hiç Kimse "Rüşvet" Diyemez

Sağlık-Der Siirt Şube Başkanı Adnan Sevgili bir televizyon programında Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan?ın sağlık çalışanlarının alınteri için ?rüşvet?ifadesi kullanmasına sert tepki verdi. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!https://www.medyasiirt.com/gundem/saglik-calisanlarinin-alin-terine-hic-kimse-rusvet-diyemez-h17480.html

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet