Sağlık-Der Konya

Dr Serdar Kalaycı'yı Beştepe de ziyaret ettik.

Derneğimizden Haberler

Dr Serdar Kalaycı'yı Beştepe de ziyaret ettik.

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanımızın danışmanlığına atanan, Konyalı hemşehrimiz, Meram Eski Belediye Başkanı Dr Serdar Kalaycı'ya, Beştepe'de hayırlı olsun ziyaretin de bulunduk.

Sağlık-Der Konya Şubesi Yönetimi; Mustafa Şimşek, Dr Muhammet Sait Yalçın, Hülya Keser, Eyüp Al ve Mustafa Büyükaslan, Ankara Beştepedeki makamında Dr Serdar Kalaycı'yı ziyaret ettik Dr Kalaycı ziyaret dolayısı ile memnuniyetini iletirken, derneğimize başarılar diledi.

Sağlık-Der Konya Şube Başkanı Mustafa Şimşek ise, derneğin faaliyetleri ve projelerini anlattı. Şimşek  önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan proje kapsamında, yapılacak olan konferans, gezi ve sergiye Kalaycı'yı davet etti. 

Güleryüzü ve samimi davranışları ile derneğimiz yönetimini misafir eden, Cumhurbaşkanı Danışmanımız Dr Serdar Kalaycı'ya teşekkürü bir borç biliriz.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Dr Mehmet Kendir, Sınav Kaygısı Kalıcı Olmasın.

Sağlık-Der Konya İl Başkan Yardımcısı Dr Mehmet KENDİR, toplum olarak Covid-19 ve etkileri üzerine odaklandığımız şu günlerde, Liselere Giriş Sınavı ve Üniversitelere Giriş Sınav tarihlerinin yaklaşması dolayısıyla gereğinden fazla kaygının kalıcı etkiler bırakabileceğini hatırlattı. Dr Kendir, sınava girecek gençler ve velileri için önerilerde bulundu.

DEVAMI

Hemşireler COVİD-19 Mücadelesinde En Ön Safta Yer Aldı

Sağlık-Der Konya Şubesi Denetim Kurulu Üyesi Hemşire Çiğdem Çelik Uysal 12 Mayıs Hemşireler Günü dolayısıyla basın açıklaması yayınladı.

DEVAMI

Başkanımız

Foto Galeri

  • Arakanlı Kardeşlerimize Merhem Olurmusun
  • 3. Dünya Müslüman Toplulukları Kongresi & Fuar 2018
  • Sağlık Yönetimi Kongresi 2018
  • Eğitime Destek

Videolar

  • Sağlık Yönetimi Sempozyumu
  • Bana Çanakkaleyi Anlat
  • Millet Bir Ve Beraber.
  • Not Defteri Programı 2

Facebook'ta Derneğimiz

Twitter'da Derneğimiz

Dernek Scripti: Medya İnternet